La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 729 Culés

16

Gość się kwalifikuje na jakąś obserwację psychiatryczną.


7

@NeroTFP Spokojnie, na jedych i drugich już kociołek w piekle czeka.

Komentarz usunięty

6

@NeroTFP no ale jednak trochę racji ma

2

@NeroTFP Janusz zostanow się, może jesteś debilem?

4

@MensculinVeB W czym? Że jak Trzaskowski zostanie prezydentem, to chłopcy w szkołach będą przebierani w różowe sukienki? xD

5

@NeroTFP już mało brakuje.
https://tvn24.pl/polska/polonez-rownosci-w-liceum-bednarska-wsparcie-dla-mlodziezy-lgbt-ra909183-2284828
A tramwaje równości czy karty lgbt to po co...? Warszawiacy tego nie potrzebują (patrząc na frekwencję) ale Rafał wie lepiej, bohatersko idzie krok dalej i wydaje na te bzdety kasę.

0

@NeroTFP nie można nazywać się bardziej polsko - Janusz Kowalski, bez kitu. Default Polish name.

A tak na serio, przykre ze taka propaganda ma miejsce, kilka lat temu tez myślałem, ze to prawda, póki nie porozmawiałem z kilkoma obcokrajowcami jak to wyglada w ich krajach.

0

@AV0CAD0 Naprawdę boli cię, że ktoś tej samej płci zatańczy ze sobą poloneza?

0

@LeoFan10 a skąd taki wniosek?

1

@NeroTFP Niby nie głupi ale debil...

0

@AV0CAD0 twierdzisz, że jest to blisko przebierania chłopców w sukienki, to sugeruje mało pozytywny stosunek do tego, ale możesz mnie wyprowadzić z błędu jeśli się mylę

0

@LeoFan10 nie wchodzę w temat czy dobre czy nie, po prostu to zjawisko się nasila. I nie chodzi o sam taniec dwóch chłopów, tylko o to że była to kolejna akcja ideologiczna tak jak tramwaje czy karty lgbt. "Tańczymy poloneza równości, bo wspieramy naszych przyjaciół LGBT+, którzy codziennie są zmuszani do ukrywania się ze swoją miłością." Ja nie wykluczam tego, że organizacje lewicowe chcą przebierania chłopców w sukienki itd. W wielu krajach już się walczy o pozwolenie dla chłopców na zakładanie spódniczek mimo tego, że nawet 1% chłopców tego nie potrzebuje.

0

@AV0CAD0 "W wielu krajach już się walczy o pozwolenie dla chłopców na zakładanie spódniczek mimo tego, że nawet 1% chłopców tego nie potrzebuje." Okej, co jest nie tak z tym, że ktoś walczy o POZWOLENIE (nie nakaz) na noszenie spódniczek przez chłopców, co jest nie tak z tym, że ktoś może ubierać się jak chce, nawet jeśli to miałby być jeden promil?
I tak samo, jeśli ktoś chce dobrowolnie zamanifestować swoje poparcie dla czegoś to nie widzę problemu w nasilaniu się tego, tak samo bym nie widział gdyby chcieli zamanifestować cokolwiek innego.

0

@LeoFan10 to znaczy, że ktoś ma coś z głową, bo walczy o prawa (których nikt nie potrzebuje) ludzi których prawie nie ma. Kto ma nosić te spódniczki?

0

@AV0CAD0 Zapewne ci mężczyźni, którzy chcą je nosić. Nie powiesz mi, że takich nie ma, bo są, i nie widzę powodu dla którego mieliby być szykanowani za to, społeczeństwo powinno się odczepić od tego co kto nosi i nie musi tutaj chodzić tylko o spódniczki.

0

@LeoFan10 z tego co wiem to mężczyzna po zmianie płci nosi ubrania damskie, a gej nosi ubrania męskie. Nie wiem jaka jest grupa docelowa tych wzmożonych działań lewicowych organizacji. Zwyczajnie nie widzę osób którym chcą pomagać. Znasz chociaż jedną taką osobę na całym świecie? Przyszła mi do głowy Konczita Wurst ale sprawdziłem i okazało się że to gej (Thomas Neuwirth), który nosi normalne ciuchy, a przebiera się za babę tylko gdy wchodzi na scenę. Zrozum że tym organizacjom ktoś płaci za to żeby robiły tą bezużyteczną robotę. Nie chodzi o pomoc, a o ideologizowanie.

0

@AV0CAD0 No grupą docelową może być ktoś, kto jest heteroseksualny i chce, po prostu ma ochotę, ubrać sukienkę... Przecież istnieją tacy ludzie, co ma na celu wyszukiwanie ich z imienia i nazwiska? Zresztą to nie chodzi o sukienki czy spódnice, ale żeby każdy mógł chodzić w tym co mu, a nie społeczeństwu, się podoba, równie dobrze może to być kobieta w garniturze (co i tak jest niezbyt dobrym porównaniem, bo kobieta jest o wiele mniej szykanowana gdy założy typowo "męskie" ubranie niż w drugą stronę).

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 lefreux 98 pkt
2 maciek2164 97 pkt
3 norbi77 91 pkt
4 KingLeonidas 89 pkt
5 goo_messi 88 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Eric Abidal powinien zostać na stanowisku dyrektora sportowego FC Barcelony?