La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1343 Culés

2

Który film wolicie?
Ciekaw jestem wyników ankiety.

https://www.strawpoll.me/20165299

Ja własnie się będę przymierzał do obejrzenia Gladiatora jeszcze raz. Całe szczęście że oglądałem go tylko 1 raz i to wiele lat temu. Specjalnie go nie chciałem oglądać drugi raz bo tak mi się spodobał że chciałem jak najmniej go pamiętać :)

konto usunięte

0

@matirix20 oba świetne imo,ale Gladiator lepszy;)

konto usunięte

0

@Barca1992 Maximus Optimus zdecydowanie :)

0

@matirix20 świetne pytanie.

0

@matirix20 Gladiator. Te cytaty to mistrzostwo.

konto usunięte

0

@Encore A jaka muzyka

0

@AllBundy to też

konto usunięte

0

@matirix20 Nie lubię obu, ale Gladiator ma Phoenixa i Lisę Gerrard, więc wolę Gladiatora.

1

@matirix20 Gladiator, bo Braveheart jest jednak nieznośny.

1

@sebasek99 Czemu nieznośny?

0

@Misanthrope Jak można nie lubić chodź jednego z tych dwóch filmów a co dopiero obu. Szok. To jakie są Twoje ulubione filmy?

1

@matirix20 Mocno mija się z faktami historycznymi i charakterystyką epoko, ma strasznie jednowymiarowe postacie i jednoznacznie przedstawia konflikt angielsko-szkocki. Trochę też przesadza patosem.

0

@matirix20 Zdecydowanie Braveheart, Gladiator też dobry ale te wieczne spusty zawsze wydają mi się nad wyraz.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?