La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1170 Culés

6

Ile jeszcze? Ile jeszcze będzie dyskusji na ten sam temat? Ile jeszcze razy będę czytał te same posty, tych samych użytkowników, że Konfa jest super. Ile jeszcze razy będę czytał te same posty, tych samych użytkowników, że za PO to było cud miód i orzeszki? Ile jeszcze razy będę czytał te same posty, tych samych użytkowników, że PiS jest w sumie ok? Jestem już krok, ledwie krok od tego, aby się wylogować i nie powrócić przez długi czas. Podejrzewam, że wielu innych użytkowników jest równie bardzo zmęczonych i ma podobne przemyślenia, więc apeluje do @Moderacja o ogarnięcie bajzlu, który zrobił się na la rambli, bo tego się nie da czytać. Powtarzalność nicków, treści i tematów jest tak duża, że jestem przekonany, że podchodzi to pod spam. Ratujcie ramble, bo jak tak dalej pójdzie to będzie już tylko pobojowiskiem, na którym krzątać będą się te same nicki, piszące na te same tematy, a wszyscy inni po prostu sobie pójdą, bo będzie im się to bokami wylewać.

13

1

@CZaras kliknij w profil delikwenta który Cię irytuje następnie "ignoruj" i po problemie;)

5

@CZaras To zaproponuj temat, który będzie Ciebie interesował. Napisz posta po którym będzie ciekawa dyskusja. To nie takie trudne...

14

@CZaras Panie, idź pan stąd bo pan tu nie mieszkasz

3

@CZaras po pierwsze możesz ignorować posty które Cię nie interesują, a po drugie okres jest wybitnie ogórkowy (w sumie nawet nie ogórkowy bo nawet w kwestii transferów wiele się nie dzieje). Lepiej że piszę się tu o polityce niż o niczym :)

6

@CZaras wrócą mecze to zmieni się tematyka. Co w tym dziwnego że wałkowany jest tamta wyborów jak to aktualnie najbardziej gorący temat ? Sport w zawieszeniu więc wałkowane jest to co aktualnie jest na tapecie.

3

@CZaras Powiem Tobie tak - i pisze tez o sobie. Masz wiele racji, bo ma tu miejsce duuze Déjà vu.
Wiele tematow i watkow politycznych przeżutch do nieprzytomnosci, to prawda.

Dziala to na prostej zasadzie - ktos cos napisal - ktos na to zreagowal, bo nie mogl sie zgodzic lub powstrzymac gdy w jego osadzie cos bylo glupota lub agitka.

Nic nowego nie wnosiimy, zgoda w tym. Czasem sam sie na tym lapie, ze to walka z wiatrakami, ale potem znowu cos komus odpisze i tak sie krecie ten lambrowski political fiction.

1

@ksobi Wiesz ja się nie dziwiłem. Wybory i w ogóle normalna sprawa. Nawet czasem sam swoje 3 grosze dorzuciłem, ale odnoszę wrażenie, że niektórzy użytkownicy wyrazili jedną i tą samą opinię już kilkadziesiąt razy. To naprawdę mija się z celem. Tego mam dość, to jej powtarzalności. A... No i mecze to jakby wróciły, a w gorących nadal ciągle deja vu.

1

@CZaras
Poczekaj, jeszcze trochę, zaczną grać ligi to i tematów czystko pilkarskich przybędzie i przez tydzień będzie rozkmina że sędzia znowu popchał Real. Wejdzie okienko transferowe to będziesz prosił o politykę a nie o 2338265242 post na temat Neymara.

0

Ile jeszcze? Ile jeszcze będzie dyskusji na ten sam temat? Ile jeszcze razy będę czytał same posty, tych samych użytkowników, że Messi jest super. Ile jeszcze razy będę czytał te same posty, tych samych użytkowników, że za Guardioli to było cud miód i orzeszki? Ile jeszcze razy będę czytał te same posty, tych samych użytkowników, że Rakitic jest w sumie ok? Jestem już krok, ledwie krok od tego, aby się wylogować i nie powrócić przez długi czas. Podejrzewam, że wielu innych użytkowników jest równie bardzo zmęczonych i ma podobne przemyślenia, więc apeluje do @Moderacja o ogarnięcie bajzlu, który zrobił się na la rambli, bo tego nie da się czytać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 swiergol2 26 pkt
2 paker 22 pkt
3 tylo92 21 pkt
4 lefreux 21 pkt
5 Skazun1ho 20 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Eric Abidal powinien zostać na stanowisku dyrektora sportowego FC Barcelony?