- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 472 Culés
Gorące dyskusje
RanDiFCB
1
@AlexDark00 a to tylko oni płacą więcej za prąd? gaz? "ciągłe rosnące koszty wszystkiego?... » Czytaj dalej
166 odpowiedzi
BorzyKrzys
16
Kiedy oni zrozumieją, że ośmieszają na razie siebie, a nie Skolima. "Żyłem w ciągłym lęku,... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Gosciuu
4
Taka głębsza myśl mnie ostatnio naszła: kiedyś się nie bałem starości. Teraz, choć wciąż... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 472 Culés
23
Mark Clattenburg sędzia finału LM w 2016 roku przyznał, że popełnił błąd i bramka dla Realu nie powinna zostać uznana. ;)
2
@tobiasson92 Trzeba było załozyc okulary. Szkoda gadać. Pełno było błędów na korzyść realu.
25
@tobiasson92
Tych przykładów jest mnóstwo na korzyść Realu. W sezonie 15/16 bramka ze spalonego w finale.
W 16/17 dwie bramki CR7 ze spalonego i brak czerwonej dla Casemiro w meczach z Bayernem
W 17/18 karny po spalonym Kroosa i niesłuszny spalony Mbappe w meczy z PSG, nieodgwizdany karny na Cuadrado w meczu z Juventusem, 1-2 nieodgwizdane karne dla Bayernu w półfinale
Tak naprawdę jedyna bezkontrowersyjna LM dla Realu to 13/14. Ale spróbuj coś powiedzieć, to się dowiesz, że masz ból dupy a Barcelona 11 lat temu z Chelsea miała wałek stulecia. No i, że Busquets symulował 10 lat temu.
0
@bleble123 W dwumeczu z Bayernem to Real został bardziej pokrzywdzony. Bramki na 1-2 być nie powinno bo był spalony. Vidal czerwoną kartkę powinnen dostać wcześniej czyli żadnej dogrywki i dwóch bramek ze spalonego być nie powinno. W pierwszym meczu dla Bayern został podyktowany karny po uderzeniu w bark.
2
@tobiasson92 O kur... Nareszczie, to jak, zabiorą puchary po wałkach w końcu..?
0
@Kusco15 to prawda dwumecz Real Bayern 16/17 trzeba przyznac ze byl naznaczony ogromna liczba gaf, karny w 1 meczu niezasluzony, bramka ze spalonego, ale tez jakies kontrowersje z kartkami dla Martineza, dwie bramki ze spalonego dla Realu, brak wyrzucenia Casemiro, brak wyrzucenia Vidala, bledne wyrzucenie Vidala