La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1476 Culés

konto usunięte

8

Nigdy nie pozwoliłbym sobie na krytykę Pepa Guardioli. Facet osiągnął z Barceloną maksa i nikt mu tego nie odbierze. Pomnik, legenda i tyle w temacie!!!
Trenerzy dzielą się na tych co mają szczęście i na tych co tego szczęścia mają mniej. Gdyby Guardiola przejął na początku kariery Villarreal a Zinedine Zidane Olympique Lyon to być może jako trenerzy nie przeskoczyliby pewnego pułapu. Nie dlatego że są słabi, nie dlatego ze nie mają pomysłu na futbol. Ale dlatego że nie mieliby możliwości prowadzenia na początku kariery Ronaldo, Ramosa, Beznezmy, Modrica, Messiego, Iniesty, Xaviego czy tez Puyola. Dostali taką możliwość, mieli takie szczęście i to wykorzystali na maksa. Dla mnie jednak lepszym trenerem jest Jurgen Klopp, facet który sam sobie ułożył Borussie Dortmund bez Messiego bez Ronaldo a mimo to doszedł do finału LM. Z Liverpoolem pracując kilka lat pomału budując pod swoją modłę wygrał LM i wreszcie po wielu latach wygrał ligę angielską. Pokazał że prowadząc zdecydowanie słabsze kluby pod względem finansowym niż Real, Barcelona, Bayern czy tez MC można być na topie. To jest też różnica między tymi trenerami, pierwsza dwójka praktycznie od samego początku swojej kariery trenerskiej była na szczycie a Klopp jednak na ten top musiał sie wspinać, mozolnie ale się jednak na ten top wspiął.

0

@Janiama A jakie masz zdanie o Juppie Heynckesie?

2

@sebo939 Dla mnie Jupp jest po Fergusonie najlepszym trenerem jakiego miałem okazję oglądać

konto usunięte

2

@sebo939 To był trener, który nie wpierdzielał się między wódkę a zakąskę. Wsłuchiwał się w głos zespołu, potrafił być partnerem dla piłkarzy i osiągnął sukces. Ale warto zauważyć że to w jego karierze przyszło bardzo późno. Czyli musiał do wszystkiego dojrzeć. Zdecydowanie bardziej cenię jednak Ottmara Hitzfelda.

0

@Janiama Dla mnie skaza na modelu Kloppa jest jednak to iż mówił że nie będzie wydawał milionów i wymieniał całego składu po czym wydał miliony A ze starego składu Live został Henderson....

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?