- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1537 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
33 odpowiedzi
barteq
17
@Bykunn 1. Nie kazdy umie inwestować2. Oddajesz jakiś procent pensji ale pracodawca daje drugie... » Czytaj dalej
81 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1537 Culés
0
15 najładniejszych goli strzelonych w Lidze Mistrzów według France Football
1 Zinedine Zidane vs Bayer Leverkusen (finał)
2 Mauro Bressan FC Barcelona (faza grupowa)
3 Cristiano Ronaldo vs Juventus (ćwierćfinał)
4. Dejan Stanković vs Schalke (ćwierćfinał)
5. Philippe Mexes vs Anderlecht (faza grupowa)
6. Gareth Bale vs Liverpool (finał)
7. Michael Essien vs FC Barcelona (półfinał)
8. Mario Mandžukić vs Real Madryt (finał)
9. Ronaldinho vs Chelsea (1/8 finału)
10. Aaron Ramsey vs Galatasaray (faza grupowa)
11. Claudio Lopez vs PSV (faza grupowa)
12. Hakim Ziyech vs Chelsea (faza grupowa)
13. Hugo Almeida vs Inter (faza grupowa)
14. Dejan Savicević vs FC Barcelona (finał)
15. Leo Messi Liverpool (półfinał)
Via Ekstraklasa Trolls.
15
@Chwytliwy najładniejsza bramka to gol Messiego z Real w Półfinale po pięknej asyście Busquetsa
1
@Chwytliwy ?
O, teraz jest pięknie ;D
0
@Chwytliwy Mexes zdecydowanie powinien wygrać, cudeńko. Może i slaby rywal, tylko faza grupowa, ale najlepiej siadlo, oczywiście wg mnie
1
@Messibestplayerintheworld Nie, były o wiele ładniejsze gole i właśnie takim na pewno był gol Zidana czy R10.
1
@Chwytliwy no to jest mocno dyskusyjna kwestia.
0
@VamosRakieta Dlaczego? No piękny gol głową, ale jednak gol r10, zidana czy nawet cr7 z Juve były dla mnie lepsze, zresztą to gole więc lotka.
0
@Chwytliwy Sam gol, to zdecydowanie Zidane vs Bayer, albo Ronaldo vs Juventus. Jeżeli chodzi o gola, który zakończył się po pięknej akcji, to daje bramkę Mandzukicia. 4 piłkarzy, którzy podaniami rozmontowali Real, a piłka nawet w tej akcji nie dotknęła murawy. Poezja. ^^
1
@Chwytliwy chodziło mi o bramkę Leo po przedryblowaniu połowy Realu ;).
A jego nawet nie ma na tej liście.
0
@VamosRakieta no były lepsze bramki.
1
@Chwytliwy Gdzie bomba Zlatana z Anderlechtem?
1
@VamosRakieta To jakby oceniać akcję, a tu najważniejszy jest sam strzał. Akcja Leo była cudowna, ale sam strzał zwykły.
1
@Chwytliwy no według mnie niewiele takich.
1
@puyol_presidend5 bramka według mnie to jest cała akcja, nie tylko strzał ;).