La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1560 Culés

1

Zakładając hipotetycznie, że minister zdrowia mówił prawdę o szczycie epidemii na jesieni, to gospodarczo bylibyśmy skończeni.

0

@tobiasson92 dlaczego

konto usunięte

5

@tobiasson92 Piątek, piąteczek, piątuuuniooo. Szkoda sobie głowę zawracać polityką przy weekendzie. Otwórz sobie Pan zimnego browarka i wycziluj. Co będzie to będzie. Nic na to nie poradzimy ;)

1

@NaFazieHitman No bo czekałoby nas drugie zamknięcie gospodarki albo brak pełnego jej uruchomienia. W końcu, zgodnie z założeniami ministra, wciąż przez najbliższe 6 miesięcy bylibyśmy w trendzie wzrostowym.

1

@tobiasson92 Jak się chyba zorientowałeś, nie jestem sympatykiem obecnej władzy. Jednak nie uważam ich aż za takich idiotów, że gospodarkę chcą odmrażać na jesień. W samym obozie władzy słychać już głosy proszące o luzowanie obostrzeń. Same programy redystrybucji socjalnej wymagają nieustannych wpływów do budżetu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?