La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1559 Culés

0

Wiadomo coś więcej o kolejnych etapach i jak to będzie wyglądać?
Z jednej strony rzecznik rządu mówiący o terminie w połowie maja (2 etap). Z drugiej sytuacja, w której to Szumowski po konsultacji z premierem będzie decydować kiedy mają wejść kolejne etapy. Jak to w końcu ma być? Ktoś tu pisał, że rzekomo mają być spotkania pod koniec każdego tygodnia i na tej podstawie mają zostać podjęte odpowiednie kroki. Orientujecie się jak to ma wyglądać?
Nie wierzę w to co powiedział dzisiaj rzecznik gdyż jakby tak było to gospodarka leży i kwiczy i błaga o litość.

3

@konrad1661 Nikt tego nie wie. Świadczą o tym całkowicie oderwane od rzeczywistości wypowiedzi poszczególnych osób z rządu.

0

@tobiasson92 Ja ich już przejrzałem! To jest tak naprawdę wielki program prorodzinny! Każdy musi narobić dzieci żeby dostawać 500+ bo inaczej zdechnie z głodu bez pracy :D Genialne

0

@konrad1661 obu trzeci etap wszedł jak najszybciej to jeszcze w piłkę do wakacji pogramy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?