La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1335 Culés

34

Ajj, najlepszy pomocnik na świecie. twitter.com/FCBW_MatchDay/status/1252652911164821505

2

@BarcaInfo Ale był wtedy pressing, dosłownie „żarli trawę” że aż miło popatrzeć

0

@BarcaInfo I ten komentarz mówiący wszystko:)

konto usunięte

1

@BarcaInfo na jego pozycji był lepszy Kaka, dla mnie, aczkolwiek kocham Andresa.

7

@Chwytliwy Dobry żart :D Kaka był dobry, a nawet świetny, ale przez jakieś trzy sezony. Rozumiem, że można dyskutować Iniesta czy Zidane. Ale Kaka? Nie ta para kaloszy.

konto usunięte

4

@Granto Kaka był świetny przez swoją całą karierę w Milanie, jest mistrzem świata, zdobywca ligi mistrzów , ostatni zdobywca złotej pilki aż do modrica, i czy jest lepszy? Tak, dla mnie jest lepszy i swojej opinii nigdy nie zmienię odnośnie jego , na próżno było szukać zawodnika z taką lekkością w grze , parcia na bramkę na jego pozycji czy dryblingiem i umiejętnością wykonywania stałych fragmentów gry, do tego świetnie grał nie tylko jako ofensywny pomocnik, ale także jako podwieszony napastnik.

Żartem jest to że mam własną opinię? Wow, no fascynująco mnie to nie interesuje.

0

@Chwytliwy Od kiedy Kaka to pozycja Iniesty? Iniesta grał głębiej i tylko czasem na skrzydle. Kaka to typowy ŚPO grający za napastnikiem.

konto usunięte

0

@DonMatteo901 Przecież nie raz i nie dwa widziałem don andresa na pozycji kaki, właściwie to jego najczęściej widziałem na tej pozycji.

« Powrót do wszystkich komentarzy