La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1135 Culés

konto usunięte

4

Znajomy zaczął masowo spamować na Facebooku jakimiś teoriami o 5G i radioaktywnej chmurze.

Czas chyba zrobić małą selekcję.

konto usunięte

2

@NeroTFP No Facebook, no problem =D

Komentarz usunięty

konto usunięte

2

@NeroTFP z każdym takim postem brak fb cieszy mnie coraz bardziej:D

konto usunięte

1

@IAmBackCules Teoretycznie masz rację. Jednak pomimo wszystko potrzebuję Facebooka do celów zawodowych, bo jednak 40-50 procent moich klientów tam jest, używa go, więc nie mogę pozostać obojętny i głuchy.

Pozostaje jedynie kasować ludzi głoszących zagrożenie cywilizacji.

konto usunięte

0

@NeroTFP w każdej teorii jest ziarno prawdy

3

@NeroTFP Prawdę chcesz uciszyć? Normalnyś ty? Ale leming z ciebie.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

konto usunięte

1

@Jaca27 Nie, nie w każdej i nie każde wysrywy to od razu teoria.

0

@NeroTFP czy są jakiekolwiek potwierdzone przypadki, że 5G ugotowało komuś mózg?!

konto usunięte

2

@Kamilos84 z tych rewelacji co się czyta to już wielu takich jest:D

0

@NeroTFP Majster. Jest wtyczka, która powoduje blokadę tablicy. Ja też zawodowo potrzebuje. Na grupy mogę normalnie wchodzić. Powiadomienia przychodzą, messenger normalnie działa. Jedynie tego shitu nie ma.
Wpisz sobie Feed Eradicator, czy coś takiego. Świetna wtyczka

konto usunięte

0

@michal26 Tak czy siak, tablicę potrzebuje. Ale dziękuję. Będę po prostu ograniczał zgubność postów :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?