La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1518 Culés

4

Członek RPP J. Żyżyński nie wyklucza dalszej obniżki stóp procentowych xd

0

@tobiasson92 nie narzekam narazie, mam kredyt hipoteczny ;)

konto usunięte

0

@tobiasson92 Dla kredytobiorców idealna sytuacja. Gorzej tylko, że teraz mało kto odważyłby się wziąć duży kredyt.

1

@Bobo25 Tylko wiesz, że tak niskie stopy mogą doprowadzić do załamania sektora bankowego. :)

1

@tobiasson92 narazie daleka droga do tego. W niektórych krajach i ujemne stopy wprowadzali.

1

@Bobo25 Tylko jest jeden haczyk. Tylko u nas jest jeden haczyk. Sektor bankowy został znacjonalizowany. PKO finansuje np. różne projekty typu elektrownia. Przez to banki nie mają dostatecznych rezerw kapitałowych ;)

0

@tobiasson92 Pięknie. Ciekawe do jakiego progu dojdą? Wszystko wskazuje na to, że pieniądz będzie tracił na wartości.
Z ciekawości zapytam, jak uważasz czy teraz jest dobry moment na zakup elektroniki? Czy zaczekać jeszcze trochę? Z jednej strony osłabione, a nawet zerwane łańcuchy dostaw, co za tym idzie osłabiona produkcja. Zmniejszająca się wartość pieniądza.
Z drugiej strony niewątpliwie musi nastąpić spadek zapotrzebowania na elektronikę z uwagi na kryzys ekonomiczny. Wzrost sprzedaży "zbędnych" dóbr przez ludzi. Co może spowodować obniżkę cen niektórych produktów.

1

@Stoiczkow Do zera wtedy. Poczekałbym z zakupem elektroniki. Będą niebawem promocje, szczególnie jak sklepy otworzą. Na spadek cen bym nie liczył raczej. Wielu ekonomistów typuje wzrost cen.

1

@Stoiczkow elektronika poszła w górę, sam ostatnio szukałem pilnie urządzenia wielofunkcyjnego do drukowania i był problem z dostępnością, a ceny przez to poszły w górę. Dodatkowo m.in. przez cięcia stop osłabia się złotówka a więc sprowadzanie elektroniki z Azji (gdzie kupuje się głównie za dolary) jest droższe. Moim zdaniem ogólnie rozumiana elektronika będzie za jakiś czas nawet droższa...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?