La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1515 Culés

#Tiki-taka

Javier Mascherano: W futbolu chodzi o podejmowanie decyzji i ich realizację. Większość piłkarzy podejmuje dobre decyzje, ale nie realizuje ich w najlepszy możliwy sposób lub też jest na odwrót. Natomiast Messi zazwyczaj robi świetnie obie te rzeczy, w dodatku z taką szybkością. Dlatego jest wyjątkowy. Ponadto wie, jak dozować wysiłek i to pozwala mu w trakcie meczu przeprowadzić 7, 8 czy 10 akcji na 100%.  

0

Szkoda że w ostatnich latach nie istnieje w tych najważniejszych meczach...

0

z czasem wieku pozwala mu to na 3/4 przeprowadzone akcje na 100% i tak jest wyjątkowy.

1

Na takie dozowanie wysilku tez pracuje caly zespol, bo jesli ktos gra na 70% zaangazowania, to ktos inny musi nadrobic te 30%, bo inaczej jest deficyt. Ale na to moga sobie pozwolic tylko wybitni gracze, bo przy takich, bilans korzysci jest duzo na plusie.

0

@SonBarcaGoku coooo, jak nie istnieje? Przecież Messi ciągle ciągnie ten zespół, zdarzy się jakiś słabszy mecz, jasne, jak każdemu, ale mówienie, że nie istnieje w najważniejszych meczach jest idiotyczne

0

@culedawid Ciagnie zespół, bo reszta to parodyści i boja sie wziac ciezar gry na siebie, Wszystko idzie środkiem do Messiego i albo uda mu sie okiwac kilku i posłac asyste, albo wykonczyc samemu, w innym wypadku nic sie nie dzieje, Messi stał sie duzym problemem dla klubu, stworzyl dyktature jednego zawodnika i niestety druzyna nie istnieje.

« Powrót do wszystkich komentarzy