- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1309 Culés
Gorące dyskusje
TR3YWAY
4
Lewy widzę znowu porażka w USA. No tak, jak nie będzie miał serwisu Yamala, Raphy czy Pedriego... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Bocheno1
11
@Stinger_ Jeszcze skasowali wątek, bo @AlexDark00 za bardzo po głowie dostał...xd
23 odpowiedzi
Zoker
7
Co kieruje ludźmi, którzy wręczają ZP Dembele? Wtf
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1309 Culés
0
Co w przypadku gdy jutro gdy będę jutro z siostrą i wujkiem jechał do rodziców na święta? Co zrobić aby w przypadku zatrzymania przez policję nie było przypału?
2
@DanielOOL powiedz, że wracasz z rocznicy smolenska
3
@Katalończyk 99 siorka na tylne miejsce, wuja do bagażnika i luz.
1
@DanielOOL mów że wieziecie im zakupy
1
@DanielOOL Powiedz, że to zgromadzenie służbowe
1
@DanielOOL Dzwoń do Giertycha On powiedział że te obostrzenia są nieważne w świetle prawa więc niech to wytłumaczy policjantom Albo powiedz że widziałeś wczoraj w mediach jak pewna zorganizowana grupa i to z z kręgu najwyższych władz łamała zakazy wiec uznałeś że na pewno je już znieśli