La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 742 Culés

1

Oglądam właśnie dokument o Koronawirusie w Chinach i jest to więcej niż pewne, że dane z Chin są mocno przekłamane. Ilu ludzi musiało tam umrzeć, a nawet im testów nie zrobili... Ilu ludzi umarło przez to, że nie mogli wyjść z własnego domu bo zaspawali im drzwi wejściowe.. Był nagrany jakiś lekarz, który krzyczał żeby go wypuścili albo go zabili.. Straszne co tam się musiało dziać.

0

@TheNekro94 Jak się nazywa ten dokument? :D

0

@TheNekro94 Co to za dokument?

1

@SuperPatsonFCB leci w TV teraz. Na TVN24

5

@TheNekro94 No to zaraz się zlecą klauny i będzie: "HURR DURR TVN i wszystko jasne"

1

@TheNekro94 ja też uważam, iż niemożliwe jest aby w prowincji oraz kraju o takiej gęstości zaludnienia zmarło tak mało osób. Prawdy dowiemy się jednak za jakiś czas.

0

@Kurkmen Prawdy nie dowiemy się pewnie nigdy :)

2

@IAmBackCules Tylko że to są nagrania z Chin. Więc to są fakty, a nie jakieś tam pitu pitu.

0

@Danny Gaucho pożyjemy zobaczymy :)

0

@Kurkmen Było właśnie pokazane jak jakaś kobieta na balkonie krzyczała ze jej mama umiera, a ona nie może stąd wyjść i żeby jej pomogli.

2

@TheNekro94 Od dwóch dni można czytać w różnych serwisach, że jest afera z urnami, które masowo trafiają do Chin zamawiane przez zakłady pogrzebowe. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że są to ilości liczone w dziesiątkach tysięcy. To tez rzuca trochę inne światło na całą sprawę.

2

@TheNekro94 Jak się okazuje, odkąd w kraju wybuchła epidemia (listopad) do lutego, liczba abonentów telefonów komórkowych spadła aż o 21,03 mln! Kolejnych 840 tysięcy osób przestało korzystać z telefonii stacjonarnej. Gdzie podziali się ci użytkownicy i jak to możliwe, że nastąpił tak gigantyczny spadek? Tego nie wiadomo. xD

0

@TheNekro94 Obejrzałem nie mogłem całego. Ma jakiś tytuł bo chciałbym obejrzeć całość

4

@NaFazieHitman to akurat prosta sprawa. Nie pracowali, nie zarabiali, nie było ich stać na opłacenie rachunków, odcięli im usługi i usunęli z sieci. Rozwiązanie pierwszej zagadki za darmo. :)

0

@l0Messini Niestety nie wiem.

0

@Kurkmen hehe dlatego dodałem emotkę. Oni tam podobno cały blok zamykali na siłe w domach jak ktoś był w nim zarażony.

0

@TheNekro94 Poszukam na playerze

1

@NaFazieHitman wcale bym się nie zdziwił jakby nawet taki blok podpalili, aby zniszczyć ognisko wirusa. Jeśli ktoś wierzy w dane oficjalnie podawane przez władze Chin, to albo urodził się wczoraj, albo po prostu jest naiwniakiem.

0

@l0Messini blad.

2

@l0Messini @NaFazieHitman Koronawirus w Wuhan - Zamknięte miasto.
To ten jest.

0

1

@TheNekro94 Dziena!

0

@l0Messini daj znać jak gdzieś znajdziesz plz :)

0

@TheNekro94 Polecam. Dziś oglądałem i daje też do myślenia
https://youtu.be/wKo6_qUCCbk

0

@TheNekro94 widziałem kilka filmików gościa co nagrywał co się tam działa i dziwnym trafem gość zniknął.

0

@TheNekro94 wladza komunistyczna w ZR tez swiat poinformowala od razu o katastrofie w Czernobylu, a takze o skutkach i ofiarach śmiertelnych. Ta i w tym przypadku władze Chin nigdy nie ujawnią liczby zgonow czy chorych. To nie idzie z linnia parti oraz wizerunku samych chin na świecie.

konto usunięte

0

@TheNekro94 W styczniu widziałem to wszystko. Było wtedy kilku odważnych, którzy informowali o sytuacji w Wuhan. Między innymi Chen Qiushi. Rodziny nawet nie otrzymają ich ciał. Nigdy się nie dowiedzą co się z nimi stało.

0

@TheNekro94 podobno 22 mln abonentów telefonów komórkowych nie zapłaciło rachunku, ma wyłączone telefony itp itd :(

1

@TheNekro94 Nie sadze, jasne w chinach nie jest kolorowo ale dobrze zmontowany dokument moze latwo zmanipulowac ludzmi

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 lefreux 87 pkt
2 maryjan240282 82 pkt
3 Tridente2015 81 pkt
4 goo_messi 80 pkt
5 _KrAtOs_ 79 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Eric Abidal powinien zostać na stanowisku dyrektora sportowego FC Barcelony?