La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1339 Culés

2

Brak skrzydłowych na każdej ze stron, brak ofensywnego pomocnika. Na klasyk w bocznych sektorach grają goście którzy najlepiej czują sie jako pivoci. Vidal i De Jong na bokach, co tu sie odpierdziela? Na ataku mamy dwóch graczy typu wolny elektron którzy najlepiej sie czują w tych samych sektorach i potrzebują klasycznego napastnika obok siebie. Gramy jakąś patologiczną taktyką, wszystko stoi na ch.. a na dodatek fizyczne i mentalne podejście jest na poziomie oldboya. Jak w takiej układance ta zbieranina ludzi ma cokolwiek osiągnąć?

1

@sebo939 Przeczytałem tu w lecie takiego kocopoła, że dobry piłkarz zawsze sobie poradzi, a problemem jest brak jakości nowych nabytków :)
Rzeczywiście, Griezmann i Vidal na skrzydłach śmigają jak złoto.

0

@Bartek22 My nic nie ugramy już nie tylko przez same mentalne podejście ale też dlatego że nasza kadra jest skonstruowana gorzej niż można sobie wyobrazić

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?