La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1532 Culés

konto usunięte

10

1:0 to stanowczo za mało. Na Anfield będzie piekło i raczej sensacja jeśli Atletico awansuje. Chociaż z drugiej strony Atletico to nie Barcelona i jakieś pojęcie o walce i defensywie mają.

0

@SuperVegeta My mieliśmy zaliczkę 3 goli i cudem było nie awansować, a jednak ta sztuka udała się nam 2 razy z rzędu.

0

@SuperVegeta ale jeden zero to dla tego Luverpolu parę minut roboty,powiedzmy sobie szczerze

2

@SuperVegeta Pamiętam jak Bayern straszył piekłem Real po pierwszym meczu (RM wygrał 1:0 wtedy). Real przyjechał, w tunelu atmosfera piekła, lapmy czerwone itd, wychodzą, cyk dwie Ramosa, cyk dwie Ronaldo. Po zabawie.

konto usunięte

0

@SuperVegeta jeszcze jakby in się udało wrzucić na Anfield na początku jakieś farfocla byłoby pięknie.

0

@SuperVegeta Pokazali to rok temu gdy przerżneli 3:0 z Juventusem, mając po pierwszym meczu dwubramkową przewagę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?