- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1627 Culés
Gorące dyskusje
Michael24
55
https://twitter.com/i/status/2081704566328828130Kiedy pomyślę, że już bardziej bezczelny ten... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
Bilet zakupiony na środę, Spider-Man: Całkiem Nowy Dzień, 2D, dubbing. W końcu dobre kino a... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Peciak
36
https://twitter.com/i/status/2081600862812610594 Wielokrotnie bywalem na tamtejszym SORze, ale z... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1627 Culés
0
Lautaro to typowa N czy ŚN jak Griezmann? Nadawałby się do grania 4-3-3? Czy potrzebuje innego napastnika mieć obok siebie ( Tak jak w Interze ma Lukaku).
1
@maatiixx Jak dla mnie to typowa9-tka w razie potrzeby mogaca zagrać również na skrzydle
1
@Bernard777 czyli kolejny Griezzman do wszystkiego i do niczego. Do dziś amerykańscy naukowcy nie ustalili jakiej pozycji zawodnikiem jest Griezz. Małym sukcesem po tylu latach jest odrzucenie pozycji bramkarza, ale wszystkie inne wciąż wchodzą w grę
3
@panczo Kolejny Griezmann matko bosko co ja czytam XDDDD
0
@panczo To Suarez to tez kolejny Griezmann? Bo od zawsze gral na skrzydle lub napastniku.
1
@maatiixx A czym różni się ten N od ŚN? Bo to jest tak, jak byś się zapytał w stylu czy Zbigniew i Zbyszek to jest te samo imię.
0
@panczo Pozycja Griezmanna jest wszystkim znana i nie jest to żadna wiedza tajemna , to rasowa dziesiątka i to nie jest nic odkrywczego