- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1479 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1479 Culés
1
https://zapodaj.net/bba8a3b2263e1.jpg.html
A jak to wygląda u Was?
;D
1
@VamosRakieta Zależy, albo na milczka, albo rozmowa (niekoniecznie o pogodzie) :P
1
@VamosRakieta Nie chodzę do fryzjera. Żona z wykształcenia jest fryzjerką, więc goli mnie maszynką na zero. W sumie, nawet gdyby nie była, to też by goliła.
A gdy jeszcze chodziłem... to w sumie też była rozmowa o pogodzie, chociaż czasami schodziło też na ambitniejsze tematy :D
2
@NeroTFP oj, niezłe luksusy ;).
@IronSanHybrid i tak to się kręci ;D.
2
@VamosRakieta Najgorszy jest wiatr.
1
@tristan87 teraz te pierwsze upały to są takie zdradliwe proszę Pana...
Wyjdziesz bez czapki i od razu zawieje człowieka...
1
@tristan87 Bo nawet jak jest ciepło, a jest wiatr to jest zimno.
1
@VamosRakieta Ja zawsze czekam aż mi założy tą płachtę czy jak to tam się nazywa i wtedy bawię się małym.
1
@Nano22 ulala...
Takiego patentu jeszcze nie znałem.
1
@VamosRakieta Dodam że nie chodzę do fryzjerki tylko do barbera ;)
1
@Nano22 to w tym wypadku to już mniej ryzykowne ;).