La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1448 Culés

28

takie tam :P

0

4

@Azi
Andżejek

2

@IronSanHybrid Jeszcze lepszy jest ten pulpet i jej wypowiedź sprzed kilku lat.


0

@Azi Anno Domini ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@IronSanHybrid Hhahaha, jakże idealny pokaz hipokryzji, patrząc z perspektywy co teraz się na Woronicza wyprawia.

12

@Bobo25
Przecież cała partia Jarka to jedna wielka hipokryzja. Nihil novi

0

@IronSanHybrid Czyli nikt nie wie co to jest to AD a jednak koniecznie chcecie się wypowiadać i oceniać? :)

konto usunięte

0

@Azi No jak to nikt nie wie? Przecież raz już jedna osoba napisała, a dwa, że to jest tak oczywiste, że chyba nie trzeba tłumaczyć.

Przecież wiadomo, że to Beata Szydlo była wtedy szefową kampanii prezydenckiej Andrzeja Dudy :D

0

@NeroTFP Aha. No ja takich rzeczy nie pamiętam. Mało mnie interesuje co Szydło robi dziś i co robiła 5 lat temu ;)

2

@Azi No czyli to ewidentnie temat nie dla Ciebie :D Wniosek - po co się udzielasz :D

0

@Bykunn Panicz wybaczy że się pytam jak czegoś nie wiem. Zawsze wydawało mi się że jak się nie wie to lepiej zapytać ale najwyraźniej niektórzy mają z tym problem...

0

@Azi Odnosiłem się bardziej do drugiego Twojego komentarza. W pytaniu nie ma oczywiście niczego złego

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?