La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 768 Culés

4

Oficjalnie: Wrestlemania 37 w SoFi Stadium w Los Angeles! ❤️

konto usunięte

0

@zadafcb Piękny stadion ale szkoda ze nie dwudniowa, a jest potrzebna dwudniowa.

konto usunięte

0

@zadafcb Oby to był stadion na którym Drew McIntyre rozbije Bestię Brocka Lesnara.

0

@zadafcb dobrze że robią WM na takim stadionie co jeszcze nie było gali, bo ostatnio stadiony się powtarzały, krążą plotki ze Sting mógłby zawalczyć z Undertakerem na tegorocznej WM

0

@Showman Ale Drew McIntyre będzie walczył Lesnarem w tym roku na Raymond James Stadium

konto usunięte

0

@lucas/catalan A to źle przeczytałem bo myślałem, że chodzi o ten rok, a nie następny. Ale mimo wszystko utrzymuję to co napisałem tylko przyśpieszam o rok.

konto usunięte

0

@Showman Mcintyre w tym roku roznosi bestię.

1

@Chwytliwy to prawda powinna być dwudniowa roster jest bardzo bogaty

konto usunięte

0

@Kajtek77 Oby też tak było na WM. Nie mam nic do Bestii ale chciałbym żeby poprowadzili McIntyre tak żeby wzniósł pas mistrza świata.
Marzy mi się także żeby Roman Reigns powalczył o pas Universal i jako pierwszy pokonał Braya Wyatt'a. Pytanie tylko czy to możliwe?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?