La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2506 Culés

4

Już sam brak Suareza jest dla nas odczuwalny, nie chce myśleć co to będzie bez Messiego... Chude lata się zbliżają.

0

@kkbarca
Jak dla mnie trochę bezsensowne jest takie wróżenie "chude lata się zbliżają, bo nie będzie Leo". Messi to oczywiście najlepszy gracz "ever", ale jeśli On zakończy karierę/odejdzie z Barcelony to będzie zupełnie inny czas: inny zarząd, inni gracze, inne wszystko. Może Font z Xavim mają pomysł jak przygotować Barcelonę na ten czas? Może właśnie wtedy Barcelona dopiero odzyska świeżość? Przyszłość nie rysuje się w aż tak przerażających barwach. Dużo zależeć będzie od wyborów 2021.

1

@kkbarca Może doczekamy się drużyny, a nie piła do Messiego, bieg w stronę bramki jak na podwórku, i albo się uda podać, albo strata i czekania na kolejny rajd, szczerze to już zaczyna być nudne...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?