- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1004 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
4
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
50 odpowiedzi
Kgorecki2500
11
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Ilka
0
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1004 Culés
4
Odkąd ''gra'' u nas Dembele, jakoś tak mniej śmieszków z kontuzji Bale.
9
@koksik2700 Fajnie, że kibice zamiast wspierać swojego zawodnika cisną bekę z jego kontuzji. Przecież on tylko wpierdziela burgery, siedzi na dupie i gra na konsoli. Te kontuzje w sumie mu pasują.
Komentarz usunięty
0
@Bartek22 Fajnie, że jak był tylko taki Bale w Realu, to jednak było to zabawne. :D Pomijając to, to wielu tu pisało, że jest lepszy od Mbappe. No cóż.
3
@koksik2700 Sorry, ale żeby śmiać z kontuzji któregokolwiek z zawodników, trzeba mieć niepoukładane w głowie.
1
@koksik2700 DemBale, boki zrywać.
Przed chwilą wysyłałeś na dno piekieł znęcających się nad zwierzętami. Zanim zaczniesz gdzieś wysyłać kogokolwiek, nawet człowieka najgorszego sortu, radzę zacząć od siebie.
0
@Witekk10 Ja się nie śmieję z kontuzji. Śmieję się z tego, że jak Bale swego czasu doznawał kontuzji za kontuzją to pisało się o tym notorycznie tutaj.
1
@koksik2700 Pomijając to. Dlatego tego nie pominąłeś i o tym napisałeś.
Jedno z drugim nie ma nic wspólnego. Na La Rambli są różni ludzie, ale rzadko, naprawdę rzadko spotykane tu osoby tak ograniczone umysłowo.
0
@Bartek22 Cóż, bo dla mnie zwierzęta > ludzie.
Komentarz usunięty
0
@Skaramuczi Zgadza się. W końcu "wielki" Dembele miał być następcą Neymara, a nawet był już lepszy od niego! A tym czasem, gośc nie był wart wydanej nawet na niego połowy kwoty.
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
@Skaramuczi Klub wydaje na zawodnika kwotę, więc i od niego się wymaga. Kontuzje czy nie, to zła inwestycja. Po stronie zarządu, a i Dembele nie był tyle wart. Jesli kupujesz auto np. używane i miało być igła, ale się sypie po miesiącu, to też jest chu** warte.
Komentarz usunięty
1
@Skaramuczi Wina Dembele, że wydano na niego tyle, ile wydano. Wina Dembele, że prześladują go kontuzje i przez to nie może rozwinąć skrzydeł. Proste, nie czaisz tego?
@koksik2700 Takie pytanie do Ciebie. Gdy Dembele wygrywał nam mecze na jesieni 2018 to też tak po nim jeździłeś?
0
@Skaramuczi Uważam, że Dembele nie powinien był nigdy tu trafić.
Komentarz usunięty
0
@Witekk10 Dembele to dla mnie przepłacony zawodnik, nie pasujący do Barcy odkąd walił foszki w BVB.
2
@koksik2700 niedobry bo walił fochy,więc czekam na powrót Nejmara xDD
0
@koksik2700 Dlatego teraz też nie w "stylu Barcy" walnąłeś foszka na niego. Logiczne.
0
@Skaramuczi Neymar spłacił się tutaj, a i zarobił klub na nim. Poza tym w przeciwieństwie do Dembele, był top 3, a nawet top 2 w swoim czasie i miał ambicje na Złotą Piłkę. Co skłoniło go do odejścia.
0
@Bartek22 Nie walnąłem na niego foszka, bo go nie szanuję od początku.