La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1443 Culés

0

Ja rozumiem zachowawczą grę, ja rozumiem możliwość zlekceważenia przeciwnika, ja rozumiem, że nowy trener z inną wizją. Jednak to co dzisiaj "zagrała" Barcelona to istny dramat! Nigdy nie byłem ani zwolennikiem, ani obrońcą Valdka, tak też teraz nie chcę być odbierany jako taka osoba, a szczególnie taka co atakuje Setiena. Jednak oglądając dzisiejszy mecz przypomniał mi się tytuł filmu: "Czy leci z nami pilot". Tutaj dosłownie nic nie grało! Chaos, nieporadność, kopanina. Oby to były złe dobrego początki...

1

@Stoiczkow może niesłusznie, ale ja nie oceniałbym tego meczu jako porażkę trenerską Setiena. Chciał spróbować czegoś nowego, kiedy jak nie w takich meczach? W weekend czeka nas ciężka przeprawa w lidze, więc najważniejsi gracze musieli odpocząć. A to co dzisiaj niesamowicie zawodziło to zaangażowanie graczy, polot, a właściwie jego gra i koszmarna gra obronna, z totalnie niepewnym Neto na czele. To dopiero 1,5 tygodnia i drugi mecz Setiena i jeśli ma wyciągnąć tą drużynę, to rozumiem, że mogą pojawiać się błędy. Przynajmniej na razie. To czego natomiast nie rozumiem, to postawa Rakiticia, Semedo, Lengleta, Neto, Pereza i Griezmanna. Bramki to jedno, ale oni dzisiaj więcej przeszkadzali, niż pomagali drużynie. Wstyd było na to patrzeć.

0

@Johnnie_Walker Ja absolutnie nie skreślam, ani nie obarczam całą winą nowego trenera. Wiem, że Barca miała zawsze problem z dobrą grą, z drużynami "fizycznymi". Wiem, że skład był wymieszany, wiem też, że piłkarze mecz potraktowali po macoszemu. Jednak to co dzisiaj "zagrała" Barca to ... brakuje słów. Przypomniały mi się te najgorsze czasy Van Gaala.

0

@Stoiczkow tak, to był dramat. Dlatego mocno liczę na to, że Setien mimo wdzięczności dla wszystkich za taką szansę, siądzie poważnie na rozmowę z Abidalem i kimkolwiek jeszcze trzeba i porozmawia o postawie tych graczy oraz co dalej z tym zrobić. W tej kadrze są goście, którzy w ogóle nie powinni się tu znaleźć, albo ich czas się skończył. Nie można po prostu zapomnieć, bo będzie tylko trudniej. Skoro Griezmann tak chce grać na środku ataku, to kupienie napastnika jest obowiązkiem. Skoro Semedo tak chce się prezentować, to zapraszam do ligi portugalskiej, francuskiej albo innej holenderskiej, a tu niech przyjdzie ktoś, kto jest w stanie spełnić chociażby podstawowe założenia Barcelońskiej gry. Ja wiem, że Valverde miał swój projekt, ale idźmy dalej, a nie siedźmy w tym bagnie jeszcze 2 lata.

0

@Johnnie_Walker Oby. Jak już napisałem wcześniej, oby to były złe dobrego początki. Oby nowy projekt, wizja Setiena się sprawdziła. Oby zarząd wraz z trenerem zrobili rozsądne przemeblowanie w szatni. Oby.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?