La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1294 Culés

16

Nieźle sobie to Kiki wymyślił. Griezmann nie jest ustwiony normalnie na LS, tylko biega między liniami, czasami schodzi do środka do klepki. Wychodzi mu to całkiem nieźle. Fati szeroko na PS. Niezbyt dobry mecz, szkoda, że Dembele nie ma, nadawałby się tu.
Gra oparta o szybką wymianę piłki w środku pola, wychodzenie na pozycję, trójkąty, gra na jeden kontakt. Naprawdę może się podobać. Mieliśmy kilka klarownych sytuacji i powinniśmy prowadzić 1-0, ale Fati okrutnie minął się z piłką. Dobrze wygląda Busquets, 81% posiadania piłki. Ciekawe czy w którymkolwiek meczu za Valverde tyle było :) ?
Braku Suareza nie widać jak na razie, a to by świadczyło o tym, że pomysł Kike jest dobry. Tworzymy okazje mimo jego braku.
A Rakitić jest beznadziejny, po raz kolejny udowadnia, że ma ogromne ograniczenia techniczne, które uniemożliwiają mu grę w taki sposób. Arthur lub Puig powinien wejść od razu w przerwie za Ivana.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?