La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1536 Culés

214

Treningi Quique Setiena są bardziej intensywne niż te pod wodzą Valverde. Ronda są rozgrywane na mniejszej przestrzeńi i gra się szybciej piłką. Pique i Arturo Vidal byli wyczerpani po 20 minutach pierwszej wtorkowej sesji treningowej. Później odbyła się lekcja oparta na taktyce. Quique wyjaśnił swoje plany zwiększenia intensywności na treningu w celu przywrócenia „esencji” Barcelony podczas meczów. Piłkarze ciężko pracują, żeby przywrócić wysoki pressing i zdecydowanie szybszą grę piłką. [Moises Llorens/Samuel Marsden]

128

@BarcaInfo Właśnie tego nam brakowało

3

@BarcaInfo O to chodzi, aby była Tiki-Taka musi być intensywność ;)

99

@BarcaInfo „Pique i Arturo Vidal byli wyczerpani po 20 minutach pierwszej wtorkowej sesji treningowej. ” to jak Oni mieli wytrzymać intensywny 90 minutowy mecz xD

1

@BarcaInfo o dwa sezony za późno jeśli chodzi o ostatnie zdanie.

60

@IronSanHybrid Pytanie raczej jak oni wytrzymywali do tej pory mecze

5

@Barca_Big_Moment Pikej po 20 minutach siadł może wpływ miały na to podróże ?:P

25

@IronSanHybrid Stare dziadki, więc co się dziwić :0
@LeoMessi1994 To przez te dzikie zabawy z Shakirą, gościu w ogóle nie ma wydolności ;)

9

@Barca_Big_Moment @Commando już widzieliśmy jak tej drużynie potrafi odciąć prąd w kluczowych meczach (aż za dużo razy...).

3

@BarcaInfo wychodzi na to, że połowa drużyny zagra w niedziele z zakwasami :D

21

@BarcaInfo Vidal który jest wszędzie na boisku był zmęczony po 20 minutach!?

3

@Barca_Big_Moment a dziwisz się ty byś miał wydolność przy takiej kobiecie? :D

4

@IronSanHybrid Szkoda że wcześniej nikt nic z tym nie zrobił, ba nawet o tym nie pomyślał -_-
@LeoMessi1994 It's not my type, so I can!

6

@BarcaInfo ktoś jeszcze napisze, że piłkarze sami grają a trener na gotowe przychodzi?

7

@BarcaInfo Ciekaw jestem jak takie intensywne treningi przeprowadzane w środku sezonu wpłyną na nieprzyzwyczajonych do tego zawodników. Bardzo dobrze, że wreszcie ktoś się ostro za nich zabrał, ale mam nadzieję że nie dojdzie do przetrenowania.

3

@Barca_Big_Moment ciekawe ile gruby by wytrzymał przy treningu Setiena jak Pikej z irokezem 20 min wytrzymali :D Jak myślisz butla z tlenem by była potrzebna?:P

0

@LeoMessi1994 Gruby to wcale by nie dał rady trenować ;)

0

@BarcaInfo Z jednej strony fajnie, że jest intensywność, ale z drugiej jednak "czas orki" powinien być przed sezonem. Tak przynajmniej mówi literatura i doświadczenie. chciałbym się mylić, ale w niedziele nie spodziewam się fajerwerków bo takim pierwszym tygodniu ostrej jazdy

3

@JimMorrisonFCB Taka zmiana intensywności prowadzi do przetrenowania, które na dłuższa metę jest dobre jednak niesie ze sobą konsekwencje które mogą odbijać się na wynikach pierwszych spotkań.

3

@Barca_Big_Moment Za to po intensywnych treningach z Setienem Shakira będzie dziękować trenerowi za nową wydolność Pique ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Jakchcesz Masz rację. Takiego odświeżenia idei i przywrócenia klasycznej ideologii Barcy brakowało już po zmianach Luisa Enrique.

1

@Katalończyk 99 Najlepsze są takie komentarze: "Takich piłkarzy to i ja bym lepiej poprowadził i by wygrywali." :))

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@kewin dlatego zazwyczaj wchodził na ostatnie 20 minut XD

« Powrót do wszystkich komentarzy