La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 464 Culés

165

Ernesto Valverde:

"Moja kariera trenera w FC Barcelonie dobiegła końca. Trwało to dwa i pół roku. W tym czasie bardzo cieszyłem się ze świętowania zwycięstw i tytułów, ale także były trudne momenty.
Chcę podziękować Prezydentowi Bartomeu i Radzie Dyrektorów za możliwość, jaką dali mi, żeby móc kierować tym zespołem i za ich zaufanie przez cały ten czas. Chciałbym również podziękować za wsparcie wszystkim, którzy towarzyszyli mi w klubie podczas tych dwóch i pół roku, a zwłaszcza tym, którzy pracują w pierwszym zespole. Oczywiście chciałbym również podziękować zespołowi za ciężką pracę i wysiłek, który pozwolił nam razem zdobyć cztery tytuły. Życzę powodzenia Quique Setienowi.
Uścisk dla wszystkich. Niech żyje Barça i Katalonia."

3

@BarcaInfo Chciałbym podziękować za zaufanie przez ten cały czas, dopóki go nie stracili :D

3

@BarcaInfo dobrze, że to juz koniec. :)

102

@BarcaInfo Ma klasę, której brakuje Bartomeu.

5

@BarcaInfo "However, above all I would like to highlight my experience with the fans and the affection showed towards me during my time as coach."

A to gdzie zgubiłeś?

2

@BarcaInfo Dzięki Ernesto za wszystko! :)

5

@BarcaInfo Dzięki Ernesto, tamten rok nie był zły do pewnego momentu. Było bardzo blisko potrójnej.

0

@BarcaInfo
hahaha bardzo się cieszyłem bo chuj... graliśmy ale na farcie wygrywaliśmy większość spotkań :))

« Powrót do wszystkich komentarzy