La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1605 Culés

Trzykrotny zakład bez ryzyka do 100, 200 i 300 zł - wygrana lub zwrot z opcją wypłaty i dodatkowo 30 zł freebet.

18+. Fortuna to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard może uzależniać.

86

Powiedzmy sobie szczerze, niby za wcześnie na Xaviego, niby nie ma doświadczenia, ale po cichu każdy z nas liczy, że Xavi przyjdzie i mu sie uda. Po prostu logika każe poczekać, bo jeśli to nie wypali to legenda Xaviego będzie mniejsza. Dobranoc. :)

1

@NorbiTBOB cóż, nie da się ukryć, że jego przyjście i poprowadzenie drużyny do sukcesów jest scenariuszem idealnym i każdy tego chce. Trzymajmy więc mocno kciuki, bo nie jest to niemożliwe ;)

1

@NorbiTBOB Cóż, jak przyjdzie wiele osób będzie raczej trzymała za nim kciuki ale też z pewnością będzie część sceptyków, ja będę trzymał oczywiście kciuki za niego ale jednocześnie bez pompowania balonika.

1

@NorbiTBOB tak ale myślę że większość użytkowników nie chce teraz xaviego żeby np mu nie wyszło już trenowanie Barcy w czasach kiedy jeszcze jest Messi bo zaraz LA rambla zrobi z niego gorszego trenera jakim jest Valverde

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

REKLAMA

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?