La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1242 Culés

3

No to pierwszy raz Netflix wykupiony, teraz tylko poczekać do jutra :D

0

@tadzik447
Ja jutro chyba kupię dopiero, po pracy i w nocy obejrzę :)
Też po raz pierwszy Netflixa ogarnę. Zawsze można zrezygnować jak coś, ale mam nadzieje, że nieprzyjanuszuję i Netflix ze mną już zostanie :P

1

@macio_944 Ze znajomymi płacimy za to w 4 osoby po 13 zł/miesiąc, więc nawet jak nie oglądam go intensywnie to zawsze jest u mnie ta subskrypcja.

1

@tadzik447 @macio_944 ogarnijcie sobie w kilka osób wspólne konto, biorąc najdroższy pakiet w 4 osoby wychodzi po 13 zł na głowę, a każdy ma swój profil i wszyscy możecie oglądać w tym samym czasie.

2

@MesQueUnClub_87 @Striker
Postaram się coś takiego ogarnąć, choć mnóstwo moich znajomych już ma konta gdzieś tam przypisane... ale coś ogarnę. Dzięki! :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?