La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1778 Culés

konto usunięte

3

Gdyby LeBron James zdobywał średnio 20 punktów na mecz, to jeszcze przed Weekendem Gwiazd przegoniłby Koby'ego Brytana na liście najlepiej punktujących zawodników w historii. Potem miałby dużą stratę do Karla Malone'a i jeszcze większą do Kareem Abdul-Jabbara. :)

konto usunięte

0

@student97r tak w ogóle, to Jabbar jest w zasięgu kogokolwiek?

konto usunięte

0

@NeroTFP Gdyby LeBron utrzymał taką formę jeszcze 3-4 lata, to możliwe, że dałby radę. :)

0

@student97r ze 2-3 lata pewnie utrzyma. LeBron to LeBron. W koszykówce gra się nawet do 40.
Myślę, że wskoczy na drugie miejsce, ale Kareem wykręcił taki wynik, że ciężko mu będzie pobić go..

konto usunięte

0

@michal26 Grać się gra, ale pewien poziom w tym wieku może być trudny do osiągnięcia. :) James może da radę grać do 40 na bardzo dobrym poziomie, ale wszystko zależy od zdrowia i chęci. Może będzie chciał poczekać na debiut syna. ;)
Będzie to trudne. Będą mecze, gdzie zdobędzie 30 czy 40 punktów, a będą takie, gdzie zdobędzie mniej niż 20. :) Na pewno będzie to historyczna chwila, jeśli ostatecznie uda mu się wskoczyć na 1 miejsce. :)

0

@student97r dokładnie tak może być. Uwielbiam tego gracza. Wyjątkowo ambitny, utalentowany. Fizycznie doskonale predestynowany do gry w koszykówkę. Dla mnie On i Jordan to królowie tego sportu. Bezapelacyjnie.

konto usunięte

0

@michal26 Też go bardzo lubię. :) Niesamowite jak dba o ciało i formę. Jordana niestety nie pamiętam.

konto usunięte

0

@student97r A ja uwielbiam Bryanta. Zawsze go lubiłem nie tylko za umiejętności, ale też za całą karierę w Lakers.

konto usunięte

0

@NeroTFP Takich zawodników niezależnie od sympatii szanuje się za to co robili. :) Tym bardziej, jeśli ktoś spędza całą karierę w jednym miejscu. Bryant na pewno jest jednym z najlepszych zawodników w historii.

0

@student97r Jeśli nie trafi mu się żadna poważna dyskusje to łyknie i Jabbara.To jest zbyt ambitny gość.

konto usunięte

0

@Encore Oby kontuzje go omijały. :)

0

@student97r Mnie ciekawi czy przegoni Paula w asystach

konto usunięte

0

@Encore Też może mu się udać, ale Paul dalej gra. ;)

0

@student97r Ale Paul wydaję mi się że szybciej odpuści granie.Co raz więcej problemów ma zdrowotnych.Oby nie i żeby grał jak najdłuzej bo jego zawsze się przyjemnie ogląda mimo że to nie jest już ten CP3 z najlepszych lat. :d

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?