La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 949 Culés

1

Braun siedzi w tym studiu i pewnie sobie myśli: "Jak tu dyskutować z takimi "osobami mniej rozgarniętymi"? Przestaną się kiedyś przekrzykiwać? ". Tragedia...

6

@Grzesior667 Tragedią jest to, że ktoś taki jak Braun dostał się do parlamentu.

6

@Chakalaka czemu?

5

@Chakalaka czemu?

7

@Chakalaka Można się z nim zgadzać lub nie, ale poziomem i kulturą wypowiedzi bije większość polityków na głowę.
Lepiej Brauna posłuchać, aniżeli tych krzykaczy.

6

@Chakalaka Tragedią to jest Jachira i jakis Śmiszek.

1

@jeyx77x @zadafcb @Grzesior667 Uważam, że jeśli ktoś publicznie nawołuje do zabijania innych ludzi to nigdy nie powinien pełnić jakichkolwiek stanowisk publicznych.

3

@Chakalaka
Czyli wszyscy z lewicy nie powinni pełnić stanowisk publicznych.

0

@Lenioq Kto z lewicy nawołuje do zabijania innych ludzi?

0

@Chakalaka Wszyscy. Wszyscy z lewicy są za powszechną aborcją, a więc "nawołują do zabijania innych ludzi", jak sam bardzo ładnie to ująłeś.

1

@xaviorek6 Do momentu urodzenia mamy do czynienia z płodem, więc argument mocno chybiony.

1

@Chakalaka :D Taka wasza logika. Zwierzęta też nie ludzie, czyli można sobie chodzić i bezkarnie mordować?
Płód to nic innego jak człowiek nienarodzony. To, że przyjęło się nazywać tę fazę rozwoju 'płodem', to tylko umowne stwierdzenie.

0

@xaviorek6 Wiesz, dwulatek jest na poziomie psa. Za to blastocysta...

0

@Chakalaka a Hitler? Sukces spory osiągnął. Może warto zabijać skoro niespełna sto lat temu takie rzeczy były niczym dziwnym a pomagały dyktatora czy władca

« Powrót do wszystkich komentarzy