O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Xavi
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od Fify 07 / Ronniego

Statystyki

  • Dni w serwisie 3128
  • Liczba komentarzy 581
  • Polecenia 2518

Komentarze

0

0

Gdy Ojczyzna ciężko przędzie.
Wrzask się niesie pod niebiosa.
Każdy Polak ma narzędzie.
A narzędziem tym jest Bosak.

#ZmianaNieZamiana #NieDlaPoPisu

15

@Chakalaka A ty dalej żyjesz w swojej bańce... Miłego

4

O proszę! Grzegorz Braun jednak nagra hot16challenge! A przynajmniej tak wynika z wczorajszego wywiadu dla Najwyższego Czasu. W sumie, z lekkim opóźnieniem ale zawsze, jakby opublikował to w odpowiednim czasie, na kilka dni przed wyborami i namieszałby równie mocno, co Korwin czy Berkowicz to mogłoby to zrobić dużo dobrego dla Konfederacji i Bosaka. Fragment od 52:27 ;)


https://youtu.be/gJIN6-jKX3A?t=3147

1

@ArdoFCB W sensie oryginalnego wywiadu? https://www.youtube.com/watch?v=vZR1HR-Z0Kw Jest też link w opisie. @cosinus90 autor od razu się poprawił - też w opisie filmu jest wzmianka o Tatarach

Zobacz wszystkie

96

4 K
Kolumbia, Kazań, klęska, czwarte k proszę sobie dopowiedzieć. Laskowski jest świetny.

90

Dożywotni szacunek za to, jak się zachował podczas islamskiego zamachu w Barcelonie zeszłego lata. Pewnie nie jeden z nas by się skrył w domu i przeczekał całą tą sytuację. Nie tylko odwaga ale i wielkie serducho - tak go zapamiętam. Powodzenia w Evertonie! VeB!

83

Dopiero wróciłem z roboty i dowiedziałem się o zamachu. Powiem tak: wiele osób narzeka na PiS, a tak naprawdę jest to jedyna siła, która nas tak zawzięcie i przede wszystkim skutecznie chroni przed tym islamskim najazdem. Przecież żadna inna partia nie byłaby w stanie sprzeciwstawic sie zjednoczonej koalicji PO .N i PSL. Cokolwiek by nie mówili na Kaczyńskiego u mnie za ten opór ma ogromny szacunek. Niech dusze ofiar spoczywają w pokoju.

69

69

Jeju, już pierwszy miesiąc 2018 za nami. Błyskawicznie to minęło.