La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1058 Culés

Informujemy, że trwa cisza wyborcza i wszelkie rodzaje agitacji politycznej są zabronione.

0

Czym dla was jest swiety spokoj? Co jest dla was takim chillem totalnym? Przy czym nie martwicie się o nic, i nic was nie dotyka?

0

@DaPi ja , Netflix lub jakaś dobra gra na konsole i wąs palony

2

@DaPi Dla mnie to godzina 23 i oglądanie przy ulubionym jedzeniu i piciu Bushcraftowego lub inne fajne kanały na yt do tego ciepły kocyk i jakieś Piwko :)

0

@DaPi Ogladnianie ulubionego serialu, nawet oglądanie 1 odcinka kilkakrotnie, nostalgiczna muzyka oraz oglądanie umiejętności piłkarskich Messiego.

0

@DaPi 2 w nocy pod kocykiem z kinderkami na biurku oglądając anime, ewentualnie mecze siatkówki kiedy praktycznie wszystko mi wychodzi i "czuję grę".

0

@DaPi Zaszycie się w pieczarze i przeniesienie do świata seriali

1

@Hushovt polecam zrobić krok dalej i wybrać się na taki biwak :) piwko przy ognisku, w lesie przy namiocie, z dala od ludzi, internetu to rzecz wręcz magiczna.

1

@Janas11224 samotna, wielogodzinna wędrówka po górach.

0

@DaPi Dla czillu przejażdżka rowerem/skuterem po polnych drogach. Dla odstresowania konkretny mecz na orliku, taki po którym padasz na twarz.

2

@DaPi Cisza, papieros, jesienne lub wiosenne słońce, chłodne powietrze góry i lasy w oddali

konto usunięte

0

@DaPiSPare rzeczy: letnia noc przy ognisku bądź palenisku, wędrówka bądź jazda na rowerze w górach, jazda po mało uczęszczanej drodze zdala od domu na kolarce, książka pod kocem lub przy kominku zimą... jest sporo takich momentów chociaż nie są one niestety zbyt częste.

0

@DaPi oglądanie gwiazd na Mazurach, podczas wypadu na żagle, nocna podróż samochodem, oglądanie filmów leżąc pod kocem z moim facetem :)

0

@DaPi walnąc się do łóżka chwile wcześniej wieczorem i posłuchać jakiejs spokojnej muzyki... np. Sigrid- „Home To You“. Lub jak sytuacja akurat pozwala to troszkę polatać małym samolocikiem :) Nic chyba tak nie odpręża

« Powrót do wszystkich komentarzy