La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 683 Culés

1

"Złodzieje zdemolowali i okradli samochód żony Piotra Zielińskiego.

Ktoś wybił szybę w jej samochodzie. W dodatku skradziono jej samochodowy zestaw audio oraz nawigację.

Włoskie media jednak sugerują, że to może być zemsta kibiców za słabe wyniki neapolitańskiego klubu w ostatnich tygodniach."

Via Typowe Serie A na Facebook.

Można ufać moim zdaniem dla włoskich mediów że to kibice Napoli, bo ta grupa jest naprawdę "wyjątkowa".

2

@Chwytliwy to teraz Napoli będzie grało jak z nut. Pogratulować metod treningowych i mentalnych. Tacy kibice to skarb którzy motywują swoich zawodników

0

@Chwytliwy Na zachodzie sobie poradzili. Ta...

0

@kamilos1214 akurat Neapol to co innego. Niesamowity handel narkotykami tam jest.

0

@kamilos1214 Co ty z tym zachodem? Południowe Włochy to akurat mniej rozwinięta część Włoch niż północne, do tego Napoli to miasto specyficzne.

0

@Chwytliwy oczywiscie nie skupiam sie na polozeniu geograficznym. Nie powiesz mi ze Napoli to nie zachodnio-europejski klub

0

@kamilos1214 I co w zwiazku z tym? W USA masz takie Detroit, Brooklyn itp, poza tym to Italia, oni słyną z gangsterstwa, zwłaszcza tam gdzie jest Neapol.

0

@Chwytliwy tu nie chodzi o to czy na danym terenie wystepuje mafia czy nie. Chodzi o karygodne postepowanie "kibicow" wzgledem pilkarzy gdzie wmawia sie nam ze "zachod" jest pod tym wzgledem cywilizowany a w Polsce wziaz patologia

0

@kamilos1214 W Polsce jest to wciąż Patologia, to jest fakt, a zachód to przede wszystkim chodzi o taką Hiszpanie, Niemcy oraz Anglie gdzie sobie z tym bardzo dobrze radzą.

0

@Chwytliwy ja Włochy zaliczam do "zachodnich-europejskich" pilkarsko krajow m. in. obok wymienionych przez Ciebie Hiszpanii, Niemiec i Anglii. Ty tego nie robisz, to Twoja sprawa. Dalsza dyskusja nie ma sensu.

0

@kamilos1214 Bo Włochy to stan umysłu w tych kwestiach, nie ma co ich pod tym względem zaliczać.

« Powrót do wszystkich komentarzy