La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1322 Culés

11

Z perspektywy kibica Realu to wygląda tak "rewolucja!"
1) 3-4 sezony temu przyjeżdza Betis do Madrytu pytanie brzmi ile (Real wygra)
2) Hazard o ile w tym meczu momentami widziałem Hazarda lidera patrz sytuacja z VAR. To nikt nie zastąpi C.Ronaldo.
3) Zidane żyje w basni 1000 i jednej wrzutki.
4) Mimo starań Valverde Real nie wykorzystuje pomocnej ręki Ernesto.
5) Lider la liga Barca ma 3 porazki w 11 kolejkach.
6) Liga parzy, czyli kto wygrywa tytuł ten śmierdzi.
7) Real remisem z Betisem u siebie odrabia strate do Barcelony.
---
To co się dzieje w tym sezonie la liga jest oderwane od rzeczywistosci jak Valverde i Zidane.

1

@AmigoBlancos Bo w końcu: "It's not football. It's La Liga".

5

@AmigoBlancos Kluby z Premier League grają przyjemniejsza dla oka piłke niż Real, Barcelona i Atletico... To jest masakra jakaś.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?