La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1283 Culés

3

Jak sobie przypomnę że pewni użytkownicy przed sezonem typowali Milan ( po takich transferach) do walki o mistrzostwo to nie wiem czy się śmiać czy płakać. Dalej nie zmiennie twierdzę jak Pan Tomasz Hajto że od oglądania ligi włoskiej ( szczególnie Milanu)to aż plomby wypadają.

2

@PatrykBarca Mi się śmiać chce jak ludzie wierzą w wygranie LM z Ernesto.

0

@PatrykBarca Milanu to może i tak, ale włoska liga w tym sezonie jest super, znacznie ciekawsza niemieckiej.

0

@koksik2700
Skoro tak grający Milan w zeszłym sezonie otarł się o Ligę mistrzów to wszystko jest mozliwe :)

konto usunięte

0

@PatrykBarca kto tak pisał? Słucham.

0

@Chwytliwy Ciężko by mi było to teraz znaleźć. Ale ktoś tak pisał. Może to byłeś Ty ? Ogólnie tego Milanu 1 czy 2 transfery nie są w stanie "uzdrowić "

konto usunięte

0

@PatrykBarca nikt nigdy takiego czegoś nie pisał, a jeśli ktoś pisał to zdrowo musiał się w głowę uderzyć.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?