- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1432 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
122
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
macio_944
10
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1432 Culés
0
https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-1-1-6-klimatronik-jeden-wlasciciel-6-biegow-nawigacja-stan-bardzo-dobry-ID6CzEQz.html#ee0d611ca8
Co myślicie o tym autku?
0
@kamilos1214 czemu akurat ten silnik ?
0
@kkbarca A czemu nie ten? Wadliwy jest w tym modelu czy coś? Bo jak tak to będę się zastanawiał nad innym
1
@kamilos1214 O tym konkretnym z ogłoszenia słabo. Bardzo podejrzany przebieg, zwłaszcza, że autko z Niemiec. Raczej celuj w auta z polskich salonów. A co do samej Serii 1 E87 to całkiem fajny model, taki gokart z fajnym zawieszeniem i układem kierowniczym - w końcu BMW. Takie 116i na miasto będzie jak znalazł, ale jak chcesz trochę pohulać na dłuższych dystansach i szerokich drogach to może się okazać zbyt zamulony w tej wersji silnikowej
0
@qbuteq Właśnie nie wiem czy to konkretne autko nie jest z tych słynnych placów z samochodami w Niemczech. Rejestracja sugeruję, że zaraz za granicą, pewnie dla handlarzy co przyjeżdżają lorą i kupują masówkę. Czyli samochód nie nadaję się na dłuższe trasy w tej wersji silnikowej
0
@kamilos1214 116i oferuje zbyt słabe osiągi przy niekorzystnym spalaniu w długich trasach. Co ciekawie spalanie w 116i jest niemal identyczne jak w 118i, gdzie ten drugi motor jest mniej awaryjny i mniej mulący (wersja poliftowa 136km, w przedlifcie 129km często padają cewki oraz są problemy z vanosem). Na Twoim miejscu szukałbym poliftowej jedynki właśnie z dwulitrową benzynką 118i o kodzie silnika n46b20