La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1486 Culés

9

Sameul Umtiti od ostatniego sezonu rozegrał 15 meczów (w tym jeden z ławki) z 70 możliwych. 34 mecze pauzował z powodu kontuzji, 1 mecz z powodu zawieszenia, a 20 meczów był na ławce rezerwowych. [MD]

2

@BarcaInfo wielka szkoda, w swoim czasie wg mnie nasz najlepszy obrońca.

14

@Messibestplayerintheworld A mi go nie szkoda. Miał predyspozycje ale na własne życzenie olał swoje zdrowie, woląc przez rok nacierać się szamańskimi ziołami zamiast udać się na operację no to ma tego efekt, załamanie kariery.

0

@BarcaInfo każdy jest kowalem swojego losu... Szkoda chłopa, bo dobrze grał w piłkę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 swiergol2 26 pkt
2 paker 22 pkt
3 tylo92 21 pkt
4 lefreux 21 pkt
5 Skazun1ho 20 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Eric Abidal powinien zostać na stanowisku dyrektora sportowego FC Barcelony?