La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1555 Culés

konto usunięte

7

Z nudów odpaliłem sobie "w krzywym zwierciadle - wakacje w Europie". Prosta, glupiutka komedia, ale z utalentowanym Chevy Chase i przepiękną Beverly D'Angelo. Ogladaliscie za dzieciaka?

2

@kerouac Pewnie, nawet ostatnio leciało w TV ;)
"Witaj Święty Mikołaju też dobre".

konto usunięte

1

@kerouac Świetnie się to ogląda, chociaż osobiście wolę wersję świąteczną: "Witaj, Święty Mikołaju!". Chevy Chase zrobił naprawdę kapitalną rolę. Czy głupiutka? Użyłbym innego sformułowania. Głupiutkie to dla mnie raczej amerykańskie komedie pokoroju "Amerykańskie ciacho" czy "American Pie'. Tutaj mamy faktycznie prosty humor, ale zabawny, no i ewidentnie bez żenady :D

3

@kerouac uwielbiam fragment jak spędzają noc u rodziny z bawarii a okazuje się, że tamci ich w ogóle nie znają :D

konto usunięte

0

@nawy12 @NeroTFP mega fajna komedia, dobrze czas sie przy niej spędza, a Beverly... ideał :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładłnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?