La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 999 Culés

konto usunięte

0

A, i wie ktoś gdzie można pobrać pełne spolszczenie z dubbingiem do Heroes 5 dzikie hordy?

2

@Chwytliwy I tak najlepsze jest Heroes 3 :D

0

@Chwytliwy sprawdzałeś jaskinię behemota?

1

@Coutinho007 Tyż fakt. Szczególnie jak się doda HOTA i nie trzeba rozgrywać każdej walki ;)

Ale 2 też mi się bardzo podobała. To była gra!! Tyle że przejście z 2 na 3 nie było problemem. Ale wrócić do 2 jest już dużo trudniej.

0

@Azi Pamiętam jeszcze w Gimnazjum to było jakoś w 2004 u kolegi pół nocy się na tym spędziło :p Szkoda, że już 4 i 5 nie były tak udane grywalne jak 3.

1

@Chwytliwy na chomiku pewnie jest

1

@Coutinho007 nie grywałem w żadną inną wersję po 3 więc nie będę oceniał. Ale H3 Hota nadal mam na dysku i czasem odpalam :)

Mnie najbardziej podobała się gra przez sieć - tak żeby nie można było zobaczyć ruchów przeciwnika

konto usunięte

0

@Azi Jeszcze nie, ale mam zamiar sprawdzić, dzięki.

0

@Azi Ja grałem w 4 i 5 jeszcze Ale juz nie czuć było tego klimatu niestety co w 3 :( DO tego 3 miała fajne dodatki z tworzeniem Map np Armageddon Blade albo Shadow od Death.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?