La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 515 Culés

2

Bardzo ciekawe jak zareaguje Camp Nou, jeśli Neymar po tych wszystkich aferach i żenującym zachowaniu znów powróci by grać na tym stadionie. Nie wyobrażam sobie, że przyjdzie jak gdyby nigdy nic, normalna prezentacja i zacznie po prostu trenować/grać. Musi coś powiedzieć o tamtych sytuacjach. Musi się wręcz wytłumaczyć z tamtych sytuacji.

Wg mnie dużym błędem jest, że siedział/siedzi cicho. Pierwsze plotki z niezłych źródeł pojawiły się w maju. Mamy prawie wrzesień. Miał parę miesięcy by w jakiś sprytny sposób trochę ocieplić swój wizerunek w Katalonii, skoro aż tak bardzo chce wrócić. Od tamtej pory nie zrobił w zasadzie nic. Ani nie wycofał tego sławnego pozwu, ani się nie wypowiedział. Ale cóż, to Neymar. Dla takich zawodników miejsca nie powinno być w tak wyjątkowym klubie jak Barcelona, ale o tym już wielokrotnie pisałem. Jeśli nie przyjdzie: bardzo będę się cieszyć i poczuje ulgę. Jeśli przyjdzie: będę mu mimo wszystko kibicować i cieszyć się z Jego potencjalnych bramek. Ale zdania nigdy nie zmienię: dla takich zawodników miejsca nie powinno być w Barcelonie, w tym klubie umiejętności piłkarskie to nie wszystko.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?