La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1126 Culés

50

Na ten moment ani Dembele, ani Ivan Rakitić nie chcą zostać włączeni w transfer Neymara. Wczoraj komisja ekonomiczna Barcelony ustaliła z Bartomeu, że jeśli piłkarze nie zostaną włączeni to transfer pod względem ekonomicznym jest niemożliwy. [Marcal Lorente]

Komentarz usunięty przez użytkownika

30

@BarcaInfo I niech tak pozostanie

0

@BarcaInfo no to chyba po zawodach

1

@BarcaInfo Nie wszyscy bohaterzy noszą peleryny.

0

@BarcaInfo No, ale jednak poleciał na spotkanie z szejkami. Mam nadzieję, że chłopaki dadzą się przekonać.

0

@LuisSalvano Dopóki piłka w grze..

0

@BarcaInfo
Pilkarze nasi wszystko blokuja i tyle. Dawac im kase w ratach . Bartek musisz.

3

@BarcaInfo mamy swojego Bale'a pod poatacią Dembele i Rakiticia. Jeden szklany a drugiemu wisi, że go w klubie nie chcą.

0

@LuisSalvano Romero naradzie milczy wiec nie wiesz czy poleciał akurat na spotkanie.

0

@Mario96w No więc właśnie. Szejki też nie chcą na siłę Neya trzymać, a skoro za rok mieliby dostać za niego max 170m, to chyba lepiej już teraz się go pozbyć.

0

@Krystek9318 nie stawiajmy się na pozycji tego który musi kupić Neya bo inaczej będzie katastrofa.

konto usunięte

5

@Cule92 To dlaczego klub podpisał z nimi wieloletnie umowy? Podpisali? Tak. To teraz klub ma się z nich wywiązać i może dawać do zrozumienia co najwyżej że kogoś czas sie skończył.

4

@BarcaInfo mam nadzieje,ze nie podniosą się z ławki!

0

@LuisSalvano Też jestem tego samego zdania i liczbę że jednak trafi do nas w tym oknie, jak nie to trudno, może za rok, może nigdy i tak mamy silną pakę ^^

0

@BarcaInfo No to kończymy imprezę.

1

@xJLx tutaj bardziej chodzi o kwestie ambicjinalne. Woli grzać ławe albo trybuny niż być częscią pierwszego składu w innym zespole. Nie wciskaj mi tych farmazonów związanych z kontraktem bo od dawna zarówno klubu jak i piłkarze mają je w nosie wymuszając transfery. Ivanovi się wygodnie żyje i nie chce zmieniać otoczenia. Spoko ma do tego prawo co nie znaczy że jest to postawa godna szacunku z perspektywy kibiców. Jak Bale się tak zachowywał to wszyscy tu cisneli beke. Teraz mamy to samo.

konto usunięte

1

@Cule92 Po słowie farmazon, zwyczajnie nie chce mi się z Tobą rozmawiać. Ale za to postawą godna szaczunku jest wypychanie wszystkich, byle Neymarek wrócił. Niektórzy to zachowują sie gorzej niż (określenie osoby za które bym bana wyłapał). Żebyście tylko jakiejś choroby nie złapali z przyjściem Neymarka.

0

@xJLx to czy Neymar przyjdzie czy nie jest mi obojętne tak samo jak twoje zdanie na ten temat. Valverde i Rakitic to uosobiebie miernoty jaką gramy od dwóch lat.

2

@Cule92 Farmazonem są właśnie Twoje "kwestie ambicjonalne", które pojawiają się zawsze, kiedy chce się kogoś wypchnąć na siłę. Przejście do - na tę chwilę - gorszego klubu, ma świadczyć o ambicji? A może on ma właśnie ambicję powalczyć dla Barcelony? Kuźwa jacy ludzie są ograniczeni i nieobiektywni, kiedy chcą przepchnąć swoją wizję.

0

@Dari0G ograniczonych to szukaj u siebie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Co było najgorsze w Barcelonie w 2020 roku?