La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1464 Culés

0

Widać coś niezadowoleni po tym spotkaniu...


1

@kibicsportu pite było :)

1

@kibicsportu ten ostatni bardzo niezadowolony... idzie i się cieszy :D

0

@V e B 96 Bardziej mi chodzi o działaczach Barcy.

konto usunięte

0

@kibicsportu
Ten, który jako jedyny rozmawia szedł uśmiechnięty i potwierdził, że transfer jest możliwy ("possible"). Po drugie, mogli być zwyczajnie zmęczeni po tylu godzinach gadania z szejkami i trochę sfrustrowani, że ci każą im czekać do wieczora / jutra na odpowiedź, co oznacza, że jeśli szejki będą chciały poprawić ofertę, to przedstawiciele Barcy będą musieli pofatygować się trzeci raz.

0

@LuisSalvano W której sekundzie widzisz jak on coś potwierdza? :D

0

@LuisSalvano To nie on powiedział, tylko dziennikarz

konto usunięte

0

@neymarjr_143 Dziennikarz mówił, a on za którymś razem odpowiedział.

0

@LuisSalvano Ja nic takiego nie widzę

konto usunięte

0

@neymarjr_143 Dobra, źle zobaczyłem. Akurat się odwracał i ktoś w tym czasie powiedział: "possible". Tak czy inaczej on wyszedł uśmiechnięty.

0

@kibicsportu Ten drugi pozamiatał. Jak w szybki sposób pozbyć się dziennikarza: "no speak Spanish". :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?