La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1088 Culés

13

Ale sinusoida ostatnio :P Po pretemporadzie RM be, Barca cacy, po pierwszej kolejce LL Barca be, RM cacy, po drugiej kolejce RM be, a Barca znowu cacy xDDDDDDDDDD

7

@IronSanHybrid Norma. Wczoraj Rafinha do sprzedania, a dzisiaj już lepszy od Dembele xDD

2

@IronSanHybrid Czyli juz wiadomo że kolejnego meczu Barcy już oglądać nie trzeba bo wychodzi że będzie be. Jak tak co kolejke by sie zmieniało to ciekawe kto byłby wyżej w tablei i wtedy majster dla Atletico z bilansem bramkowym po 38 kolejkach 38:0.

2

@IronSanHybrid
Standard. Tak czy inaczej trzeba pochwalić drużynę za wczorajszy mecz, bo w końcu zagrali naprawdę nieźle, przyjemnie się na to patrzyło. Jednak też trzeba do tego podejść z chłodną głową, w poprzednich sezonach też zdarzały się przebłyski, a później było znów pragmatycznie i ostrożnie. Zobaczymy jak będzie w następnych meczach. Oby taka gra się utrzymywała i polepszała. Teraz mamy lepszy skład, bardziej przystosowany do atrakcyjnej gry, takiej typowo barcelońskiej.

2

@macio_944 Fakt przyjemnie się oglądało (w sumie nie pamiętam od kiedy). Wczoraj już to pisałem, ale nadal podtrzymuję Myślę, że wczorajszy „występ” Valverde to był raczej epizod niż teaser przyszłości co nie zmienia faktu, że WRESZCIE to się dało oglądać, ale wciąż uważam, że powinien odejść.

Mecz RM też przyjemnie się oglądało, grali całkiem ładną piłkę, a technika przyjęcia Carvajala i gra Bale'a zrobiły na mnie duże wrażenie, ale mają problem z kończeniem akcji.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?