La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 875 Culés

1

Znając Premier League to te Newcastle z dawno już opuszczonym przez rozum i godność człowieka zarządem, transferami zrobiony na szybko i menadżerem zwerbowanym według zasady "pierwszy, który się zgłosi" nie tylko się jakoś utrzyma, ale może osiągnie wysokie miejsce w środku tabeli. Nie grają tak źle. Mogli wygrywać. Może teraz przegrają (Pukki mi ładnie punktuje w fpl)z Norwich, lecz namieszać mogą.

0

@sebasek99
Wahałem się on czy Joelinton . Wybrałem napastnika srok. Ogólnie ta kolejka nie siedzi mi. Ceballos na ławce :)

konto usunięte

0

@sebasek99 no, np joelinton miał niezły mecz z Arsenalem niedawno

0

@Rivaldo55 Jeszcze nie oceniam kolejki, ale myślę, że mam szanse się odbić po przeciętnym GW1.
@Chwytliwy Dzisiaj też nieźle gra. Dochodzi do sytuacji, co jest najważniejsze. Gole się pojawią. Może nie dzisiaj, ale w następnych kolejkach pewnie coś uszczypnie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?