O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 379
  • Liczba komentarzy 105
  • Polecenia 291

Komentarze

6

Identyczna sytuacja jak nieuznany gol Dla Sevili w meczu z Realem

1

@MarioVeB!
Wiesz że 46 meczy to 4140 minut ?

1

@mcsarna a co mieli mówić ? Że super ? Gralismy z amatorami . Wymęczone zwycięstwo . Czego się spodziewałeś od dziennikarzy ?

1

@Moriarty
Ale jaka jest reakcja . Po prostu nie rozumiem pisania mądrości życiowych , tematów politycznych na np. portalu o tematyce piłkarskiej . No nie kumam . 1 stycznia strona Fc Barca Polska . I tekst na A 4 o dowartościowaniu siebie i wskazaniu drogi innym. Sorry może jestem starej daty. Jeśli kogoś uraziłem swoją opinią Sorry. Szczęśliwego Nowego Roku.

1

@HassanMubarak
Jaki jest sens pisania o polityce na portalu o FC Barcelonie ? Czy wchodzisz na portal o Polityce i piszesz " Jestem fanem Barcelony od 15 lat , zaczęło się to od w sumie przypadku . Ojciec kupił mi na w-F koszulkę i traf chciał że była to koszulka Barcelony i tak się to zaczęło . " No nie, przynajmniej ja tak nie pisze .

Zobacz wszystkie

40

Irytujące w grze Barcy jest to że Messi szuka w każdej akcji Suareza. A już w każdej akcji praktycznie wszyscy na siłę podają Messiemu. Mimo że lepiej ustawiony jest inny zawodnik.

26

Niech Messiego im dadzą plus 100mln. Visca dzieci będą wniebowzięte bo Ney wróci i będzie robił sombrero i elastico. Oraz będzie w szpitalu 6 miesięcy i na urodziny siostry musi jechać.

23

@BarcaInfo
Ewolucja Neymara na RM ciągle trwa. :) Zmiana z aktora, turlacza , oszusta , na wspaniałego piłkarza . Uwielbiam

22

Ciekawe czy Vinicius będzie szczęśliwy np w październiku. Jak liczba jego minut będzie równie wysoka co poziom jego wykończenia.

13

Jak lubię Neya tak chyba jednak wolę żeby nie wracał. Za duże ryzyko. Ciągle kontuzje pensja wysoka. Jeśli Barca odda Dembele a on odpali w PSG. A my z Neymarem w szpitalu zostaniemy. Pół Europy jak nie cała nas wyśmieje. Inna sprawa że Neymar zbliża się do 30 . Ten wiek w przypadku Brazylijczyka to niemal pewny spadek na poziom ligi chińskiej . Wydać tyle żeby za 2 lata być w tej samej d... Co teraz . Bez sensu .