- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1510 Culés
Gorące dyskusje
TR3YWAY
18
Pomyśleć, że te psiary piszą te komenty na poważnie, do Choroszczyhttps://twitter.com/sknerus_/... » Czytaj dalej
43 odpowiedzi
Hosh
13
Mnie bardziej niepokoi który normalny dzieciak wchodzi na Interię lub... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
mmaciass
1
Czy tutaj na prorządowej La Rambli w ogóle przewinął się temat aresztowania Leszka... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1510 Culés
50
Barcelona nawiązała kontakty z PSG. Są gotowi zaoferować dwóch piłkarzy za Neymara, których łączna wartości będzie przekraczać 222M euro.
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@BarcaInfo Coutinho i? może Semedo
16
@MesQueUnClub_87 Rakiete i Rafinhe
48
@BarcaInfo oby nie Dembele.
2
@BarcaInfo Mam nadzieję ze nie oddadzą Umtitiego. W tym sezonie po wyleczeniu kolana Big Sam moze wrocic.
3
@MesQueUnClub_87 jest tylko dwóch piłkarzy którzy razem przekraczają 222mln. Co do jednego jestem absolutnie na NIE
8
@BarcaInfo Coutinho + Rakitic i siema.
2
@BarcaInfo coutinho dembele/umtiti nasz zarząd mądrze napewno tego nie przemyślał
4
@BarcaInfo Coutinho 160 i Rakitić 70.... I by się zgadzało :P
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
@BarcaInfo Zacznijmy od tego, że obecnie Neymar z wielu względów stracił na wartości i jego wartość spadła z tych często wymienianych bezsensownie 222 milionów euro.
8
@Bruttal Ale on 222 mln to kosztował 2 lata młodszy i w pełni formy.
2
@Wawrzyszewski On jest teraz wart z 160.
1
@MesQueUnClub_87 Ja się odnoszę do tego co pisze w informacji podane :D
2
@BarcaInfo z pewności ani Dembele ani Umtiti. Podobno przy sprzedaży Dembele muszą odrazu wypłacić wszystkie zmienne, zamiast Umtitego są bliscy kupna Diallo z Dortmund. Z pewnością będzie to Cou + pieniądze/ Rakieta / Malcom / Semedo.
6
@BarcaInfo Coutinho i Rakitić. W innym wypadku nie ma to sensu.
1
@danio1899 zależy na ile wycenili cou, mówiono że Barca wyceniła umtitiego na 60mln
2
@BarcaInfo Brak słów jak w parę lat ta banda w zarządzie niszczy wartości klubu budowane przez lata.. Jeśli planują coś innego niż Coutinho+Rakitić to jest to po prostu brak rozumu.. płacić więcej niż 222 mln lub równe 222mln za piłkarza starszego i gorszej formie niż sprzedawano go za tą kwotę 2 lata wstecz...brak słów..