La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1669 Culés

39

Neymar spotkał się dziś rano z Leonardo i wyraźnie powiedział dyrektorowi sportowemu, że chce odejść tego lata. Nie wspomniał konkretnie o transferze do Barçy. PSG nie chce podawać więcej komentarzy. [La Parisien - PSG]

konto usunięte

2

@BarcaInfo I tak kazdy wie, ze chce do Barcy, co sam Ney w malo dyskretny sposób pokazuje :D Z reszta, jaki inny klub realnie moglby go kupić? Realnie, czyli, ze maja kase, walcza o wszystkie trofea, stac ich na wysoka pensję i zainteresowaliby soba Neya. Moze ew. City, ale oni mają kompletny sklad.
Tak na prawdę pozostaje kwestia - kiedy i w jakim rozliczeniu do nas przyjdzie.

2

@LuisSalvano "Tak na prawdę pozostaje kwestia - kiedy i w jakim rozliczeniu do nas przyjdzie."
Widzę że kolega jak zwykle pewny każdego transferu i niezdrowy optymista.

konto usunięte

0

@Bartek22 Grunt to pozytywne myślenie :)

2

@LuisSalvano Pozytywne myślenie jest spoko, ale można łatwo spaśćz rowerka przez to. Także radzę uważać.

0

@Bartek22 już raz spadł xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?