La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 2388 Culés

8

Serdeczna prośba drodzy koledzy. Jakby ktoś mógł poświęcić 2 minuty i wypełnić ankietę byłbym wdzięczny. Ankieta tylko dla Panów: https://forms.gle/pzfZcpQANyUEGVtg9

1

@PizzerMan poszło

1

@PizzerMan Zakładasz firmę produkująca portfele?

konto usunięte

1

@PizzerMan Proszę.

1

@PizzerMan Portfel męski
Twoja odpowiedź została zapisana

0

@Jacu327 Coś w tym stylu.
Mam taki zamiar. To zależy od wielu czynników.

1

@PizzerMan Poszło :D Skąd pomysł na ankietkę? :D

1

@PizzerMan poszło:)

2

@PizzerMan jeśli można, dodałbym opcję kartę debetową, kredytową w odpowiedziach do pytania co trzymamy w portfelu (tym bardziej, że w kolejnym pytaniu dopytujesz o ich ilość).

edit: zrobione, powodzenia! ;)

1

@PizzerMan gotowe, ciekawa ankieta. Powodzenia w prowadzeniu biznesu, wytrwałości i rzadkich kontaktów ze skarbówką i ZUSem.

« Powrót do wszystkich komentarzy