La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 834 Culés

107

"Bardzo wiarygodne źródło właśnie potwierdziło, że sprzedaż Rakiticia to kwestia godzin! W szczególności około 17520 godzin. Około tych, które pozostały do końca umowy, która kończy się 2021 roku"

:P

15

2

@BarcaInfo Uważaj, ja za podobnego trolla z De Ligtem w PSG dostałem 2-dniowego bana, bo ponoć mogłem rozpocząć spine na LR :)))

3

@BarcaInfo ale mają top humorek. Niesamowite. Nadaje się na pranka jutubowego

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@BarcaInfo Nareszcie odejdzie, jego czas nadszedł. Powodzenia, jak najdalej od Barcelony!

30

@BarcaInfo Bardzo dobrze, trzeba przeczekać ostatnie lata, kiedy można na nim zarobić, przytrzymać do końca kontraktu i niech odejdzie za darmo za zasługi.

0

@Bartek22 Albo jak z Mashe do Chin za paczkę chipsów w Styczniu 2021.

0

@Bartek22 MD żartuje ze swojego klubu, to jest tak jakby orali siebie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Podsumowanie tygodnia

Cytat tygodnia

Jeśli ktoś przyjeżdża do innego kraju, musi się przystosować do życia w nim, zbliżyć się do ludzi. Najważniejszy jest język. Uczenie się go to najlepsza część, ponieważ to zostaje na całe życie. Dla mnie mówienie w języku kraju, w którym żyję, to oznaka szacunku i wdzięczności

Marc-André ter Stegen o swojej adaptacji w Barcelonie

Kalendarium

Enric Martí został prezesem FC Barcelony. Swoją funkcję pełnił w latach 1952-53. Mimo sukcesów sportowych zespołu, Martí podał się do dymisji, po tym jak został ostro skrytykowany za zawarcie porozumienia z Realem Madryt ws. transferu Di Stéfano. Zgodnie z ugodą, Argentyńczyk miał występować najpierw w Madrycie (1953-55), a następnie w Barcelonie (1954-56).

W Sabadell urodził się Sergi Busquets Burgos. W sezonie 2007/08 grał pod wodzą Pepa Guardioli w Barcelonie B. Rok później, kiedy Guardiola został trenerem pierwszej drużyny, włączył Busquetsa do składu. Sergio zdobył z drużyną potrójną koronę, będąc kluczowym zawodnikiem w finale Ligi Mistrzów.

Esteve Sala został 20 prezydentem Barcelony.