La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1920 Culés

6

Ci którzy nie chcą Nwymara to pewnie sami porządni ludzie, którzy nie imprezują, nie lubią kasy i pięknych kobiet a na dodatek są zawsze lojalni wobec szefa.

2

@blaugrana1980 I ktorzy oczywiscie nigdy nie zrobili w zyciu bledu ;)

1

@blaugrana1980 mi tam te jego balety nie przeszkadzają, aktualnie chodzi już o aspekt czysto sportowy i o to czy warto wymienić Dembele i dopłacić jeszcze za starszego Neymara ;)

4

@blaugrana1980 Tu chodzi o wizerunek klubu, finanse i przede wszystkim zaangażowanie.
Obecne problemy Neymara na wielu frontach + otoczka jego odejścia z klubu, gigantyczne koszta transferu oraz pensja no i jego obecny dołek formy spowodowany stylem życia.

5

@blaugrana1980 powiedzmy ze mam dziewczynę taka 10/10 i pewnego dnia stwierdza ze mnie zostawia i jedzie do Arabów co by na zmianę z kozami się nią bawili, po dwóch latach wraca i stwierdza ze w sumie w mojej dzielnicy ma dużo koleżanek więc chce zebym dalej ja sponsorowal bo juz jej sie znudziło tam.

1

@blaugrana1980 Imprezuję, kiedy mogę, ale ze względu na rodzinę obowiązki zawsze są na pierwszym miejscu. Kobietę mam jedną od parunastu lat i inne mnie nie interesują. Kasę lubię jak każdy. Tak, zawsze jestem lojalny wobec szefostwa, bo oni są lojalni i uczciwi wobec mnie.

1

@blaugrana1980 i wszyscy jesteśmy zawodowymi sportowcami...

1

@blaugrana1980 a moze poprostu nie są pajacami, szanują innych i nie lubią chamstwa?

0

@blaugrana1980 No tak. Około połowa La Ramblii jest taka jak mówisz...Otóż nie. My po prostu myślimy. Nikt nie broni mu "korzystać z życia", ale nie może jednocześnie odbijać się to na jego piłkarskiej karierze ZA CO MA PŁACONE. O czym my tu w ogóle rozmawiamy...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 BomboLombo3 149 pkt
2 Mad92 145 pkt
3 Nati 144 pkt
4 avanes 144 pkt
5 zbigniew76 143 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Która reprezentacja mająca w składzie piłkarza Barcelony może osiągnąć najlepszy wynik na Copa America?

Podsumowanie tygodnia

Cytat tygodnia

Jeśli ktoś przyjeżdża do innego kraju, musi się przystosować do życia w nim, zbliżyć się do ludzi. Najważniejszy jest język. Uczenie się go to najlepsza część, ponieważ to zostaje na całe życie. Dla mnie mówienie w języku kraju, w którym żyję, to oznaka szacunku i wdzięczności

Marc-André ter Stegen o swojej adaptacji w Barcelonie

Kalendarium

Gaspar Rosés po roku sprawowania rządów po raz drugi zrezygnował ze stanowiska prezesa FC Barcelony.